'Doda nie żyje'. Szokujący fake news dotarł do samej piosenkarki!

2021-11-06 9:52
Doda
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

'Doda nie żyje. Wokalistka nie przeżyła dachowania samochodem' - okrutny fake news od kilku dni pojawia się w mediach społecznościowych i jak się okazało, dotarł do samej piosenkarki. Za pośrednictwem Instagrama gwiazda skomentowała doniesienia w typowy dla siebie sposób, rozbawiając internautów. Sprawdźcie, co napisała!

Doda nie żyje - informacja o takiej treści od kilku dni pojawia się na różnych facebookowych grupach, wywołując chwilową panikę wśród wszystkich fanów jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Według publikowanych w social mediach rewelacji Doda miała nie przeżyć dachowania samochodem, przez co premiera jej głośnego filmu Dziewczyny z Dubaju została przełożona na 2023 rok, a tragedię, do której nie doszło, mieli potwierdzić rodzice Dody oraz jej mąż Emil Stępień. Jak to często bywa w przypadku takich akcji, w treści zamieszczony jest link, pod którym rzekomo można zobaczyć tragiczne zdjęcia. Kliknięcie w niego jest jednak bardzo niebezpieczne. Może grozić zawirusowaniem urządzenia, a nawet kradzieżą danych! Doda zareagowała na pojawiający się w sieci fake news w typowy dla siebie sposób!

Sonda
Trafiłeś na tego fake newsa?

Doda nie żyje. Gwiazda komentuje!

News o śmierci dotarł do samej zainteresowanej. Doda, co dla niej typowe, podeszła do tego z dystansem. Piosenkarka opublikowała screena ogłoszenia na swoim Instagramie i zamieściła fragment wielkiego hitu Demisa Roussosa Goodbye, My Love, Goodbye. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy artystka stała się ofiarą tak okropnych żartów. W 2019 roku zamieściła na swoim profilu zrzut ekranu z podobną informacją.

Screen z profilu Dody
Autor: Instagram/dodaqueen
Doda odpowiedziała na krytykę Kasi Warnke. Przeszła samą siebie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze