Last Christmas - historia z piosenki wyraźniejsza niż wcześniej! Teledysk powrócił... w nowej jakości!

2019-12-14 18:35 A.D.
Last Christmas
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=bwNV7TAWN3M

Last Christmas, to piosenka, która zachwyca od pokoleń. Wszyscy ją znają, a niektórzy mają nawet serdecznie dosyć. Są też takie osoby, dla których jest ona symbolem świąt, a teledysk oglądają już w listopadzie. Teraz będzie to dla nich dużo przyjemniejsze! W internecie pojawiła się wersja teledysku o poprawionej jakości. Losy bohaterów nigdy wcześniej nie były tak dramatyczne!

Piosenka last Christmas to prawdziwy hit każdych świąt. O pierwsze miejsce w sercach fanów Gwiazdki piosenka walczy tylko z All I Want For Christmas Is You! W domach, sklepach, na lodowiskach, a nawet w naszych samochodach - wszędzie tam możemy jej posłuchać. Stała się tak popularna, że niektórzy grają w tak zwany Whamageddon. Zabawa ta polega na jak najdłuższym unikaniu wysłuchania piosenki. Wygrasz, jeśli uda ci się wytrzymać do świąt! Teledysk do Last Christmas również cieszy się ogromną popularności i każdy z nas widział go wiele razy. Do tej pory jednak pozostawiał sporo do życzenia. Klip ciężko oglądało się w obecnych czasach, gdy jesteśmy przyzwyczajeni do niemal żywych obrazów w naszym telewizorze. Poprawa jakości w teledysku jest ogromna. Teraz zobaczyć można go w 4K, która jest bardzo wysoką rozdzielczością filmów cyfrowych oraz grafiki komputerowej. Charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu z popularnym Full HD. Czy historia jednak zmieni się dla nas w jakiś sposób? Okazuje się, że jak najbardziej! Teraz dostrzeżecie kilka interesujących rzeczy, które mogły wam umknąć!

Last Christmas  - nowa jakość. Co zmienia? 

Teledysk w jakości 4K to nie tylko poprawa naszych odczuć wizualnych. Teraz możemy dostrzec wszystkie te sekretne spojrzenia i subtelną gre aktorską, jaka została oddana w teledysku. Uroda bohaterów również pozwala nam się w końcu docenić! Jesteście ciekawi? Teledysk znajdziecie poniżej! 

Najnowsze