Lanberry usunęła zdjęcia z Instagrama! Fani zaskoczeni

2019-10-15 22:12 kw
Lanberry
Autor: wbf

Lanberry to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych wokalistek w Polsce. Piosenkarka ma na swoim koncie takie numery jak Podpalimy świat, Ostatni most, Nie ma mnie czy też Mówiłeś, które przez wiele tygodni królowały na szczycie listy przebojów. Oprócz tego gwiazda jest autorką wielu hitów, które wykonywane są przez inne, polskie gwiazdy muzyki. Fani Lanberry są zaniepokojeni, ponieważ usunęła ona ostatnio całą zawartość swojego profilu na Instagramie.

Lanberry usunęła zdjęcia z Instagrama! Fani są zaniepokojeni. Lanberry ma na swoim koncie dwa albumy studyjne, z których pochodzą takie hity jak Piątek, Podpalimy świat czy też Nieznajomy. Co więcej, jest autorką tekstów do takich piosenek jak Anyone I Want to Be Roksany Węgiel czy też Powiedz mi to w twarz Zuzy Jabłońskiej. Gwiazda zaniepokoiła ostatnio fanów, ponieważ usunęła wszystkie swoje zdjęcia z Instagrama. O co chodzi?

Lanberry usunęła zdjęcia z Instagrama

Lanberry usunęła ostatnio wszystkie zdjęcia z profilu na Instagramie. Początkowo zaniepokoiło to jej fanów, ale szybko zrozumieli oni, że wokalistka postanowiła w ten sposób zapowiedzieć nowy singiel. Będzie on początkiem zupełnie nowej muzycznej ery w jej karierze. 

Wszystkie poprzednie posty zostały zastąpione krótkimi zapowiedziami nadchodzącego materiału. Na pytania fanów o to, kiedy premierę będzie mieć nowy projekt wokalistki, odpowiedziała ona jedynie, że wkrótce. Mamy jednak dla was prawdziwą niespodziankę - ekskluzywnie, tylko na ESKA.pl poznacie tekst najnowszej piosenki Lanberry. Bądźcie czujni!

Najnowsze