Lana Del Rey śpiewa z raperem. Nieoczywista współpraca przyniosła znakomity efekt!

i

Autor: Wyatt Spain Winfrey Lana Del Rey śpiewa z raperem. Nieoczywista współpraca przyniosła znakomity efekt!

nowość

Lana Del Rey śpiewa z raperem. Nieoczywista współpraca przyniosła znakomity efekt!

2024-07-10 13:14

Po zgromadzeniu imponującej liczby 40 mlilionów wyświetleń kuszącego zwiastuna na Instagramie, Quavo i Lana Del Rey wreszcie udostępnili swój wyczekiwany utwór „Tough”. Singiel nominowanych do Grammy artystów ukazał się nakładem Capitol / Interscope / Polydor.

Spis treści

  1. Quavo i Lana Del Rey - piosenka Tough

Hity 2024: Nowej piosence towarzyszy wyreżyserowany przez Wyatta Spaina Winfreya teledysk, będący hipnotyzującą fuzją muzycznych królestw obojga artystów. Twórca w niezwykły sposób pokazał przenikanie się światów, pokazując chemię łączącą artystów. Z jednej strony widzimy Quavo wymachującego strzelbą, z drugiej – niosącą gitarę Lanę. Mimo diametralnie różnego pochodzenia ta dwójka jest w stanie połączyć się w magicznym duecie.

White 2115 i Mata stworzyli polski hit lata 2024. Roksana Węgiel zna już tekst piosenki!

Tak działają Hity na czasie! Zobacz, jak powstawała nowa kampania Radia ESKA

Quavo i Lana Del Rey - piosenka Tough

Już sam teaser singla wzbudził zainteresowanie największych redakcji. Pisały o nim m.in. „Billboard”, „Rolling Stone”, „Spin”, Hypebeast i wiele innych. Artyści spotkali się na scenie podczas niedawnego występu Lany na stadionie Fenway Park w Bostonie. Opublikowane przez nich wspólnie nagranie stało się najchętniej oglądanym na profilu Quavo i drugim pod tym względem u Lany.

OneRepublic z singlem „Hurt” na ostatniej prostej przed premierą albumu