Lady Gaga zaprezentowała najnowszy klip do 911. Fani 'zasługujesz na kolejnego Oscara'

2020-09-20 13:06 Ewelina Kulasza
Lady Gaga
Autor: screen z YouTube/Lady Gaga Lady Gaga

Każdy teledysk Lady Gagi nie tylko szokuje, ale również zachwyca. Kolorowe i niebanalne stylizacje, a także wyreżyserowane sceny i choreografie taneczne, wywołują w fanach gwiazdy wielkie wow! Najnowszy klip do numeru 911 również wywołał podobne emocje. Wielbiciele Gagi są jej bardzo wdzięczni, bo muzyczna nowość mocno trafia w ich gusta i serca! Szczegóły na ESKA.pl.

Lady Gaga zaprezentowała najnowszy klip do 911. Fani 'zasługujesz na kolejnego Oscara'. Zagraniczna artystka słynie z niebanalnych teledysków oraz hitowych kawałków. Kiedy tylko jakaś piosenka pojawia się w internecie, fani gwiazdy od razu szaleją z zachwytu, nie bez powodu. Nie dość że single Gagi wpadają od razu w ucho, to jeszcze mają milionowe odtworzenia na YouTube. W ostatnim czasie jej wielbiciele nie mogą na nic narzekać. Piosenkarka w szybkim tempie stara się zadowolić ich muzyczne gusta, dlatego nie tylko pojawiły się nowe kawałki, ale jeszcze ukazała się jej najnowsza płyta Chromatica. Ogromną radość wielbicielom Gagi sprawił również duet z Arianą Grande do Rain On Me, a także współpraca z dziewczynami z BLACKPINK. 

Teraz fani mogą ponownie ponieść się emocjom, oglądając najnowszy klip do trzeciego singla Gagi z albumu Chromatica. Mowa o kawałku 911 i podróży na pustynię. Teledysk pojawił się w sieci 18 września i podbija kartę YouTube na czasie.

Hotplota.pl: Lady Gaga, Dakota Johnson i Kylie Jenner randkują. Odmrażanie trwa!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowości muzyczne 2020 - Lady Gaga 911

Lady Gaga zaprezentowała teledysk do trzeciej piosenki z albumu Chromatica. Niecodzienny klip do 911 wyszedł na światło dzienne i od razu zdobył miliony odsłon. Najnowsza produkcja Gagi jest dla niej bardzo ważna, ze względu na jej doświadczenie ze zdrowiem psychicznym, a także tym, co ją otacza. Teledysk do 911 to w pewnym rodzaju podróż w czasie. Sceny rozgrywają się na pustyni, a także między lokalną społecznością. W klipie nie zabrakło również kolorowych stylizacji, a także aktorskich scenek pełnych emocji! Lady Gaga razem z premierą teledysku do 911 podziękowała swoim fanom, że w nią wierzyli, wtedy gdy nawet się bała. Jestem teraz świadoma. Widzę was i czuję was. Dziękuję, że wierzyliście we mnie, nawet wtedy kiedy się bałam. Coś, co kiedyś było moim codziennym życiem, teraz jest filmem i prawdziwą historią, która jest przeszłością, a nie teraźniejszością. To jakby poezja bólu. Wielbiciele gwiazdy są zachwyceni nową produkcją!

- Zasługujesz na kolejnego Oscara za ten klip

- Najlepsze wideo z najlepszą piosenką najlepszego artysty. Kocham Cię!

- Każda scena w teledysku jest idealna!

Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda nowy teledysk Lady Gagi. My jesteśmy zachwyceni, a Wy?

Najnowsze