La Lana składa hołd Whitney Houston! Taneczna odsłona hitu How Will I Know porywa

La Lana składa hołd Whitney Houston! Taneczna odsłona hitu How Will I Know porywa
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy La Lana składa hołd Whitney Houston! Taneczna odsłona hitu How Will I Know porywa

How Will I Know - to tytuł piosenki, która doda wam energii, poprawi humor i przegoni smutek! Szczególnie w nowej, tanecznej odsłonie, pod którą podpisuje się La Lana we współpracy z Guy'em Arthurem.

La Lana postanowiła zrobić niespodziankę fanom i jednocześnie oddać hołd jednej ze swoich ulubionych artystek - Whitney Houston. 35 lat po premierze singla How Will I Know, La Lana wypuszcza zupełnie nową, taneczną wersję utworu, której producentem jest Guy Arthur - świeża, obiecująca twarz na europejskiej scenie muzyki dance.

Odkąd byłam dzieckiem, podziawiałam Whitney. Była dla mnie wzorem do naśladowania i nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek w życiu zrobię remake jednego z jej największych hitów. Guy Arthur wykonał niesamowitą pracę przy produkcji. Chcę podziękować każdemu, kto pracował przy tej piosence, za to, że mogę podzielić się nią z fanami, w tym trudnym i szalonym czasie - La Lana

Główną inspiracją przy produkcji tego numeru był ponadczasowy oryginał. Kiedy tworzyłem nową wersję, zależało mi na zachowaniu pewnych elementów, które brzmiałyby, jak żywcem wyjęte z połowy lat 80, ale jednocześnie całość brzmiała na miarę 2020 roku. La Lana zrobiła mega robotę swoim wokalem, który w tym nagraniu gra pierwsze skrzypce i myślę, że z moją produkcją łączy się idealnie - Guy Arthur

La Lana - piosenka How Will I Know

Do utworu powstał klip w klimacie lat osiemdziesiątych (reż. Joshua Cirjak), w którym La Lana dzieli się z fanami nie tylko najważniejszymi momentami swojej kariery, ale też ujęciami z życia prywatnego. Całość można obejrzeć na oficjalnym kanale artystki w serwisie YouTube.

La Lana - kim jest?

La Lana rozpoczęła swoją międzynarodową karierę od singla So Messed Up, do którego klip zgromadził niemal 3 miliony wyświetleń, a utwór został odsłuchany w serwisach streamingowych prawie milion razy. Kilka miesięcy później La Lana przedstawiła nową wersję piosenki, w której gościnnie pojawiła się amerykańska raperka Yung Baby Tate, znana m.in. Z viralowego hitu STUPID, Ashnikko.

Za produkcję How Will I Know odpowiada Guy Arthur - producent, który na stałe związany jest z wytwórnią STMPD RCRDS należącą do Martina Garrixa.

Guy Arthur - kim jest?

Guy Arthur do tej pory współpracował m. in. z Tokyo Machine, Todd Helder, Julian Jordan, a jego utwory były dodane do największych playlist w serwisie Spotify (Dance Rising, Motivation Mix, Bass Arcade, Friday Cratediggers).

Najnowsze