L.L.A.M.A - pierwsza w historii mini-figurka LEGO z własną piosenką! Shake podbije świat?

L.L.A.M.A - pierwsza w historii mini-figurka LEGO z własną piosenką! Shake podbije świat?
Autor: Universal Music Poland L.L.A.M.A - pierwsza w historii mini-figurka LEGO z własną piosenką! Shake podbije świat?

Shake, czyli piosenka, która z pewnością wypełniłaby wszystkie taneczne parkiety. Już teraz poznajcie L.L.A.M.A oraz debiutancki singiel z udziałem NE-YO i Carmen DeLeon.

Nowości Muzyczne 2021: Wyjątkowy moment w dziejach LEGO GROUP oraz labelu Astralwerks należącego do Universal Music Group. Po raz pierwszy w historii kontrakt z wytwórnią podpisała mini-figurka LEGO. Poznajcie L.L.A.M.A oraz debiutancki singiel Shake z udziałem NE-YO i Carmen DeLeon. Utwór jest dostępny w aplikacji LEGO VIDIYO oraz we wszystkich serwisach cyfrowych. Premierowo usłyszeliście go również w ramach New Music Friday w Radiu ESKA.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości stycznia 2021

L.L.A.M.A - kto to jest?

L.L.A.M.A to pierwszy artysta, który wydał utwór w aplikacji VIDIYO – innowacyjnym narzędziu służącemu do tworzeniu teledysków przez dzieci. LEGO VIDIYO to nie tylko świetna zabawa, ale także rozwijanie kreatywności oraz pasji do muzyki. Apka jest nowym sposobem, by dzieci mogły realizować swoje marzenia - za pomocą reżyserii, produkcji, ról aktorskich. Wszystko odbywa się w bezpiecznym środowisku. Do dyspozycji dzieci są utwory muzyczne z całego świata, w tym największe hity ze szczytów list przebojów nagrane przez artystów z katalogu Universal Music Group. Użytkownicy VIDIYO mogą nie tylko spotkać L.L.A.M.A w wirtualnym świecie, ale też zakupić mini-figurkę na stronie www.musicbyllama.com.

NE-YO mówi o LEGO-artyście: 

L.L.A.M.A to artysta, którego bardzo potrzebujemy w obecnych czasach. Nagrywa podnoszącą na duchu, pozytywną muzykę, a po tak ciężkim roku, jaki wszyscy przeszliśmy, to bardzo cenne. Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią tego projektu.

- powiedział popularny wokalista. Swoim zdaniem na temat L.L.A.M.A podzieliła się również Carmen DeLeon, która, podobnie jak L.L.A.M.A, stawia pierwsze kroki w wielkim muzycznym świecie:

Kiedy otrzymałam propozycję wzięcia udziału w nagraniu Shake z NE-YO i L.L.A.M.A, trudno było mi powstrzymać ekscytację. Moje życie kręci się wokół kreatywności i spełniania marzeń, a współpraca z LEGO jest spełnieniem obu tych rzeczy. Mam nadzieję, że piosenka oraz pozytywny teledysk zainspirują dzieci, by zawsze podążały za marzeniami i miały otwarte umysły

L.L.A.M.A - piosenka Shake

Producentem utworu Shake jest autor przebojów grupy BTS, David Stewart, a współautorem debiutanckiego singla L.L.A.M.A jest laureat Grammy Ryan Tedder (OneRepublic). Jak wspomina L.L.A.M.A: - Poznałem Ryana na imprezie. Był jedynym, który potrafił dotrzymać mi kroku na parkiecie. Parę dni później pojawił się u mnie w domu i po prostu zaskoczyło. Do zachodu słońca Shake było gotowe. To było piękne przeżycie. Utwór jest zabawny, pełen energii - trudno usiedzieć przy nim w miejscu.

Oficjalny teledysk w reżyserii Willa Kindricka (Ice Cube, Brian Wilson, She & Him) z udziałem L.L.A.M.A., NE-YO i Carmen DeLeon jest dostępny tutaj:

L.L.A.M.A - pseudonim: co oznacza skrót?

L.L.A.M.A, którego pseudonim to skrót od Love, Laughter And Music Always, czyli Miłość, śmiech i muzyka zawsze, jest obywatelem świata. Pochodzi z Andów Południowych, jednak w pewnym momencie przeprowadził się do Los Angeles, by tam spełniać swoje marzenie o tworzeniu muzyki, która uszczęśliwia ludzi. O podpisaniu kontraktu z Astralwerks L.L.A.M.A mówi: - To niesamowite uczucie, móc należeć do tak legendarnego labelu. Wciąż czerpię inspirację od artystów z ich rostera. Jeżeli uda mi się uszczęśliwić choć jedną osobę, wtedy moja misja będzie wypełniona. Świat potrzebuje podniesienia na duchu, a ja zgłaszam się na ochotnika, by się do tego przyczynić.

(materiał prasowy: Universal Music Poland)

Najnowsze