Kwarantanna następcą hitu Przejmujemy Jutuby! Nowa piosenka WIP BROS z ważnym przekazem

2020-03-25 14:58 PO
WiP Bros
Autor: Screen z filmu na YouTube: WIP BROS - KWARANTANNA (Official Music Video) / WiP Bros.

WiP Bros z nową produkcją, która w niespełna kilka godzin od publikacji osiąga naprawdę wysokie zasięgi. Youtuberzy nagrali piosenkę, która przede wszystkim ma trafić do odbiorców swoim przekazem. Bawi i uświadamia w tym samym czasie. Więcej o nowym kawałku WiP Bros już na ESKA.pl Musicie tego posłuchać!

WiP Bros 25 marca 2020 opublikowało na swoim kanale w serwisie YouTube najnowszy film, który w zaledwie kilka godzin cieszył się kilkoma setkami tysięcy wyświetleń. Najnowsza produkcja chłopaków owiana jest wokół tematu obecnej sytuacji w kraju, z którą zmagamy się od dłuższego czasu, a mowa tutaj o panującej pandemii koronawirusa. Na potrzeby szerzenia świadomości wśród młodszego pokolenia powstał najnowszy materiał WiP Bros zatytułowany Kwarantanna, który ma na celu pokazać odbiorcom jak istotne i ważne jest nasze podejście do sprawy i zostanie w domu. Cały utwór ekipy jest w charakterze rozrywkowym, ale przy tym pokazuje innym, że wszystko jest w naszych rękach.  Nowy kawałek WiP Bros trwa niespełna trzy minuty i zaczyna się mocnym tekstem, który już na samym początku wprowadza widza w powagę całej sytuacji. Pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz los ludzkości jest w twoich rękach. Nie spieprz tego. - takie słowa widnieją w pierwszy sekundach nowego filmu ekipy.

WiP Bros - kim są?

WiP Bros to kilku chłopaków, którzy działają na platformie YouTube. Nazwa ich kanału wzięła się od imion jego założycieli, czyli Wojtka i Piotrka. Ich popularność na dzień dzisiejszy sprawiła, że ich ekipa nieco się powiększyła. Chłopaki obserwowani są na YouTube przez ponad milion fanów, którzy dosłownie szaleją na ich punkcie.

Najnowsze