Kwarantanna następcą hitu Przejmujemy Jutuby! Nowa piosenka WIP BROS z ważnym przekazem

2020-03-25 14:58
WiP Bros
Autor: Screen z filmu na YouTube: WIP BROS - KWARANTANNA (Official Music Video) / WiP Bros.

WiP Bros z nową produkcją, która w niespełna kilka godzin od publikacji osiąga naprawdę wysokie zasięgi. Youtuberzy nagrali piosenkę, która przede wszystkim ma trafić do odbiorców swoim przekazem. Bawi i uświadamia w tym samym czasie. Więcej o nowym kawałku WiP Bros już na ESKA.pl Musicie tego posłuchać!

WiP Bros 25 marca 2020 opublikowało na swoim kanale w serwisie YouTube najnowszy film, który w zaledwie kilka godzin cieszył się kilkoma setkami tysięcy wyświetleń. Najnowsza produkcja chłopaków owiana jest wokół tematu obecnej sytuacji w kraju, z którą zmagamy się od dłuższego czasu, a mowa tutaj o panującej pandemii koronawirusa. Na potrzeby szerzenia świadomości wśród młodszego pokolenia powstał najnowszy materiał WiP Bros zatytułowany Kwarantanna, który ma na celu pokazać odbiorcom jak istotne i ważne jest nasze podejście do sprawy i zostanie w domu. Cały utwór ekipy jest w charakterze rozrywkowym, ale przy tym pokazuje innym, że wszystko jest w naszych rękach.  Nowy kawałek WiP Bros trwa niespełna trzy minuty i zaczyna się mocnym tekstem, który już na samym początku wprowadza widza w powagę całej sytuacji. Pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz los ludzkości jest w twoich rękach. Nie spieprz tego. - takie słowa widnieją w pierwszy sekundach nowego filmu ekipy.

WiP Bros - kim są?

WiP Bros to kilku chłopaków, którzy działają na platformie YouTube. Nazwa ich kanału wzięła się od imion jego założycieli, czyli Wojtka i Piotrka. Ich popularność na dzień dzisiejszy sprawiła, że ich ekipa nieco się powiększyła. Chłopaki obserwowani są na YouTube przez ponad milion fanów, którzy dosłownie szaleją na ich punkcie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze