Maja Kapłon niedawno walczyła o wygraną w VoP, teraz walczy o zdrowie! Wyceniono je na 5 mln zł

2019-12-26 14:32 MK
Maja Kapłon
Autor: YouTube/The Voice of Poland

Maja Kapłon to jedna z najbardziej utalentowanych uczestniczek telewizyjnego programu The Voice of Poland. Dziewczyna oczarowała zarówno widzów, jak i jurorów w ósmej edycji show, dzięki czemu zapewniła sobie miejsce w finale. Niemalże po dwóch latach od zakończenia przygody z formatem, w mediach społecznościowych artystki pojawiło się wideo, w którym prosi ona o pomoc finansową na operację. Wesprzeć ją może każdy z nas!

Maja Kapłon - choroba wokalistki nigdy nie była sekretem. Już podczas pierwszego etapu The Voice of Poland, czyli Przesłuchań w ciemno, uczestniczka zdradziła, że od dzieciństwa zmaga się z poważnymi problemami kręgosłupa, a mianowicie ze skoliozą. Większość dzieciństwa, Maja Kapłon spędziła w szpitalu czy też na wizytach kontrolnych u lekarzy specjalistów. Łącznie, jak sama mówi, przeszła aż osiemnaście skomplikowanych operacji. Mimo tego faktu, nigdy się nie poddała i w dalszym ciągu walczy o spełnienie swoich muzycznych marzeń. W ósmej edycji The Voice of Poland, wokalistka oczarowała nie tylko ówczesnych trenerów, ale również widzów przed telewizorami, którzy wspierali ją podczas występów na żywo, wysyłając wiele smsów. Teraz Maja Kapłon jeszcze bardziej potrzebuje pomocy swoich wielbicieli i internautów. Tym razem, nie chodzi jednak o zwycięstwo w muzycznym konkursie, a o powrót do zdrowia. Młoda wokalistka opublikowała w sieci specjalną zbiórkę charytatywną, którą wesprzeć może każdy z was.

Maja Kapłon - zbiórka

Na stronie internetowej siepomaga.pl, udostępniona została specjalna zrzutka, której cel ustawiony jest na ponad pięć milionów złotych. To właśnie na tak gigantyczną sumę wyceniono zdrowie utalentowanej wokalistki. - Operacja w Nowym Jorku to moja jedyna szansa na normalne życie. Moje zdrowie wyceniono na ponad 5 milionów złotych. Pomóż mi znów stanąć na nogi, znów znaleźć się na ukochanej scenie! - apeluje. Poniżej zamieszczamy link do zrzutki charytatywnej.

Najnowsze