The Voice of Poland 30.11.2019 - co wydarzy się w finale show?

2019-11-30 13:08 A.D.
Voice
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Jubileuszowa edycja muzycznego show TVP2 okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Na precastingach pojawiło się ponad 2000 osób! Spośród nich wyłoniono prawie 100 osób, które miały szansę zaprezentować swój talent przed jury. teraz zostało ich już tylko 4! Co będzie działo się podczas wielkiego finału 30 listopada? Sprawdźcie już teraz na ESKa.pl!

Programy typu talent show cieszą się ogromną popularnością. Jednym z najpopularniejszych jest The Voice of Poland. Od kilku tygodni mogliśmy obserwować zdolnych uczestników w dziesiątej, jubileuszowej edycji. Przed nami już tylko finałowy odcinek programu, a wydaje się, że dopiero tydzień temu trenerzy wybierali swoich faworytów w przesłuchaniach na żywo. W historii programu przeżyliśmy już dziewięć finałowych odcinków, a każdy z nich był zupełnie wyjątkowy. Jak będzie tym razem? O wielką wygraną zawalczą: 

  • z drużyny Michała Szpaka - Daria Reczek
  • z drużyny Margaret - Tadeusz Seibert
  • z drużyny Tomsona i Barona - Alicja Szemplińska
  • z drużyny Kamila Bednarka - Damian Kulej

Uczestnicy na scenie zaprezentują po raz pierwszy single, które napisane zostały specjalnie dla nich! Prócz tego zobaczymy ich kolejne występy w coverach. Pomoże nam to w podjęciu decyzji na kogo zagłosować. Nie zabraknie też gości specjalnych. Na scenie pojawią się gwiazdy, które uświetnią całe show. Spodziewać można się również, że swój talent zaprezentuje przynajmniej jeden z trenerów. 

The Voice of Poland 30.11.2019 - goście finału

Każdy finał to wielkie emocje i występy gości. Podczas półfinału na scenie pojawiła się Sarsa i zwycięzca Eurowizji Duncan Laurence. Na finałowej scenie pojawi się na żywo zwycięzca ostatniej edycji The Voice of Poland - Marcin Sójka. Już niebawem dowiemy się, kogo jeszcze będzie można zobaczyć w sobotę 30 listopada. Jedno jest pewne - będzie niezwykle!

Najnowsze