Megan Thee Stallion

i

Autor: Warner Music Polska Megan Thee Stallion wydała album.

Nowość

Megan Thee Stallion wydała album "MEGAN". Płyta pełna gości

2024-07-02 11:34

Trzykrotna laureatka Grammy, przedsiębiorczyni i filantropka, Megan Thee Stallion, przedstawia nowy album zatytułowany po prostu "MEGAN". Na płycie gościnnie pojawiają się Victoria Monét, GloRilla, UGK, Big K.R.I.T. czy Kyle Richh. Najnowszym singlem promującym wydawnictwo jest "MAMUSHI" zrealizowany we współpracy z japońskim raperem, Yuki Chibą.

Na imiennym albumie hiphopowej gwiazdy znalazły się także trzy znane już fanom numery o wężowej tematyce: "COBRA", "HISS" i "BOA". Ostatni z wymienionych zadebiutował na 1. miejscu Billboard Hot 100 na początku tego roku i stał się pierwszym w historii solowym kobiecym utworem rapowym, który zadebiutował na szczycie Billboard Global 200. Wraz z wydaniem płyty, Megan Thee Stallion ogłosiła, że wydłuża Hot Girl Summer Tour - trasę, w ramach której wyprzedała już 23 koncerty, sprzedając 280 tys. biletów. Wśród gości specjalnych na trasie pojawili się: Cardi B, Latto, Flo Milli, Bun B, Paul Wall, Slim Thug, Monaleo, Lil Keke czy Z-Ro. 

Victoria Monét promuje nowy serial ze świata „Gwiezdnych wojen”

Young Leosia prywatnie. Jak mieszka różowowłosa piosenkarka? W jej życiu ważną rolę grają podróże

"MEGAN" - lista piosenek

 1. HISS
 2. RATTLE
 3. FIGUEROA
 4. WHERE THEM GIRLS AT
 5. BROKE HIS HEART
 6. B.A.S. (feat Kyle Richh)
 7. OTAKU HOT GIRL
 8. FIND OUT
 9. BOA
 10. MAMUSHI (feat Yuki Chiba)
 11. ACCENT (feat GloRilla)
 12. PAPER TOGETHER (feat UGK)
 13. SPIN (feat Victoria Monét)
 14. DOWN STAIRS DJ
 15. MIAMI BLUE (feat Big K.R.I.T.)
 16. WORTHY
 17. MOODY GIRL
 18. COBRA

Poprzednia płyta

"MEGAN" jest pierwszym studyjnym albumem Amerykanki od sierpnia 2022 roku, kiedy to wydała "TRAUMAZINE". Na płycie gościnnie pojawili się: Dua Lipa, Key Glock, Jhené Aiko, Rico Nasty, Latto, Lucky Daye, Pooh Shiesty, a także z śmietanka sceny Houston - Sauce Walka, Big Pokey i Lil Keke.

Listen on Spreaker.