Kultowe teksty rodziców, które słyszałeś nie raz! Potrafisz je dokończyć? [QUIZ]

2020-10-24 12:09
rodzice
Autor: Pixabay.com

Gdyby dokończenie tych kultowych tekstów od rodziców gwarantowało miliony, to z pewnością każdy z nas byłby niezwykle bogatym człowiekiem! Najbardziej kultowe, a tym samym denerwujące teksty rodziców czekają na was na ESKA.pl! Sprawdź rozwiązując nasz quiz, jak dobrze je znasz! Jesteś w stanie je dokończyć?

Kultowe teksty rodziców, które każdy z nas usłyszał w swoim życiu choć raz! To niesamowicie zabawne, że takich samych wyrażeń i argumentów używali także rodzice naszych znajomych, to tak jakby wszyscy zapisali się na jeden ten sam kurs na idealnych, wzorowych rodziców. Już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was zabawy quiz, który sprawdzi, jak dobrze znacie teksty rodziców, które w pewnym momencie stały się kultowe. Czy również mieliście okazję je usłyszeć, a może znacie je tak dobrze, że dokończenie ich nie będzie dla was żadnym problemem? Liczę do trzech, nie obchodzi mnie kto zaczął, masz pięć minut! To tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o top of the top kultowych tekstów, z ust rodziców! Więcej znajdziecie w poniższym quizie.

Kultowe teksty rodziców, które słyszałeś nie raz! Potrafisz je dokończyć? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Wyciągnij tę łyżeczkę...
Czy rodzice powinni dawać dzieciom wygrywać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze