Jak dobrze znasz swoich rodziców? Z tym wynikiem kieszonkowe od rodziców gwarantowane [QUIZ]

2020-11-03 15:41
rodzice
Autor: Pixabay.com

Masz wrażenie, że znasz swoich rodziców na wylot? Nie bój się i rozwiąż poniższy quiz na ESKA.pl, który dla ciebie przygotowaliśmy. 100 procentowy wynik z pewnością zagwarantuje kieszonkowe od rodziców!

Czy przeprowadzałeś kiedykolwiek wywiad z mamą lub tatą na temat ich lat młodości? Już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla ciebie specjalny quiz, który sprawdzi twoją wiedzę o rodzicach i powie ci, jak wiele o nich wiesz, a jak o wielu rzeczach nie zdawałeś sobie nawet sprawy.  Zapytani o przeszłość rodzice zazwyczaj bardzo chętnie opowiadają o swoich młodzieńczych latach. Chętnie mówią, jakiej muzyki wtedy słuchali, kto był ich idolem, ilu mieli przyjaciół oraz jak spędzali swój wolny czas. Otwarcie ujawniają marzenia z dzieciństwa, sny, jakie miewali będąc małymi dziećmi. Co więcej, poruszają temat nauki i tego, jak radzili sobie w szkole. Czy mieli również fantastyczne oceny, których sami wymagają od swoich dzieci? Weź udział w naszym quizie i sprawdź, jak bardzo znasz swoich rodziców. Czy wiesz kiedy dokładnie się urodzili? Jak brzmi ich drugie, a nawet trzecie imię? Popisz się swoją wiedzę i rozwiąż poniższy quiz!

Jak dobrze znasz swoich rodziców? Z tym wynikiem kieszonkowe od rodziców gwarantowane [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Czy znasz dokładną datę urodzenia swoich rodziców?
Czy rodzice powinni dawać dzieciom wygrywać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze