Kukon przeprowadza Casting. Nowa piosenka zaskoczyła fanów

2022-01-28 12:46
Kukon przeprowadza Casting. Nowa piosenka zaskoczyła fanów
Autor: Matriały prasowe

Po prawie rocznej przerwie od wydawania solowych materiałów, Kukon wreszcie ujawnił karty nowego projektu, którym wbrew oczekiwaniom nie są „Ogrody Mixtape 3”.

Dziś na serwisach streamingowych pojawił się pierwszy singiel z albumu „ROUGH N’ GENTLE”, którego limitowany preorder wystartował na stronie pieknysyf.pl. Za produkcję singla „Casting” odpowiada @atutowy, zawodnik wytwórni Def Jam Recordings Poland. Panowie spotkali się już muzycznie przy okazji premiery utworu „Matrioszki”

Wywiad z Ryfa Ri

Autorami okładki singla są fotograf Kamil Kotarba oraz Tomasz Mielec (@artbyshk). Premierze towarzyszy stylowy teledysk w reżyserii Mateusza Białęckiego, w którym Kukon przeprowadza tytułowy casting wśród zebranych modelek.

O samym wydawnictwie na ten moment nie wiadomo prawie nic, ale pierwszy singiel może wskazywać, iż otrzymamy album nacechowany elektronicznymi i syntetycznymi brzmieniami.

Polscy raperzy KIEDYŚ i DZIŚ - jak się zmienili?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze