Kuba Szmajkowski

i

Autor: VIPHOTO/East News

Kuba Szmajkowski z 4Dreamers zaśpiewał kawałek Żabsona i oczarował fanki na TikToku. Tego się nie spodziewały!

2021-02-16 14:57

Kuba Szmajkowski to wokalista, ale także obiekt westchnień niejednej nastolatki. Dziewczyny szaleją za nim w social mediach, a wcześniej kiedy było to możliwe podczas przeróżnych koncertów. Teraz młody artysta oczarował je jeszcze bardziej, śpiewając na TikToku kawałek rapera Żabsona. Tego się nie spodziewały!

Kuba Szmajkowski to młody, ale uzdolniony muzycznie artysta. Najpierw dał się poznać wszystkim w pierwszej edycji The Voice Kids, który pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego dotarł do finału, a później zaczęło się na dobre. Jego kariera nabrała wiatru w żagle, kiedy połączył siły z kolegami z programu - Tomkiem, Mateuszem i Maksem. Chłopaki stworzyli muzyczny band 4Dreamers i stali się idolami wielu nastolatek w naszym kraju. Koncerty, wywiady, autografy, nowe piosenki i teledyski - tak właśnie wyglądała ich przygoda. Niestety 28 lutego 2021 roku oficjalnie zostanie rozwiązany kontrakt fonograficzny z wytwórnią Universal Music Polska. Oznacza to, że działalność grupy 4Dreamers oficjalnie się zakończy, a młodzi wokaliści pójdą w swoją stronę.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Kuba Szmajkowski śpiewa na TikToku

Coś się kończy, coś się zaczyna. Mimo iż fanom 4Dreamers jest w ostatnim czasie bardzo smutno, to kibicują każdemu artyście w dalszym rozwijaniu skrzydeł i spełnianiu muzycznych marzeń. Co ciekawe, chłopaki lubią umilać czas swoim wielbicielom w mediach społecznościowych. Wstawiają tam nie tylko zdjęcia, ale także relacje i ... muzyczne wykonania. Jeszcze nie tak dawno właśnie Kuba Szmajkowski zaskoczył wszystkich, po tym jak dodał na TikToka kawałek śpiewanego przez siebie kawałka Żabsona - OBOK. Krótki cover artysty spodobał się do tego stopnia, że w komentarzach znalazło się sporo pozytywnych słów i co najważniejsze, jego fanki chcą więcej!