Kuba Szmajkowski śpiewa popularny hit z TikToka. Harnaś Ice Tea w jego wersji wymiata!

2022-01-26 15:58
Kuba Szmajkowski
Autor: Piotr Korczak/REPORTER/EastNews

Kuba Szmajkowski brnie coraz szybciej przez branżę muzyczną, a jego wokalem zachwyca się coraz więcej osób. Teraz zdecydował się zaśpiewać totalny hit z TikToka, czyli Harnaś Ice Tea. Jego wersja piosenki totalnie wymiata - internauci są w szoku! Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie.

Kuba Szmajkowski dał się poznać wielu osobom jako uczestnik pierwszej edycji The Voice Kids. Niedługo po zakończeniu muzycznego formatu, połączył siły z innymi chłopakami z show i stworzyli boysband 4Dreamers. Choć ich wspólna droga przyniosła wiele sukcesów, to artyści postawili na kariery solowe, a boysband przestał istnieć. Bez wątpienia największą karierę robi Kuba Szmajkowski. 19-latek pojawiał się na koncertach w telewizji, a w dodatku nagrał dwa solowe kawałki, które w szybkim tempie zdobyły miano hitów. Oprócz tego już 19 lutego, powalczy o możliwość reprezentowania naszego kraju na konkursie Eurowizji 2022, który odbywać się będzie w Turynie. Kuba startuje w preselekcjach z piosenką LOVESICK, która zdaniem wielu osób jest naprawdę świetna.

Kuba Szmajkowski gra w LOVE/SICK

Kuba Szmajkowski śpiewa Harnaś Ice Tea

Kuba Szmajkowski oprócz wydawania własnych piosenek, uwielbia też śpiewać covery. Tym razem postawił na totalny hit Harnaś Ice Tea, który w oryginalnej wersji zgromadził w zaledwie trzy miesiące ponad 20 milionów odsłon na samym YouTube! Jak w takiej produkcji wypadł Kuba Szmajkowski? 19-letni artysta postawił na nieco łagodniejsze brzmienia, a jego wersja przypadła do gustu niejednej osobie. Pod nagraniem zgromadziło się ponad 30 tysięcy serduszek, a także setki komentarzy.

- Super śpiewasz

- Bardzo piękne, szanuję za ten cover

- To jest talent

- Ale mega ładnie śpiewasz

Sonda
Kto z Polski na Eurowizję 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze