Kuba Szmajkowski i Friz w jednej piosence? Szczere wyznanie wokalisty

2022-01-21 13:54
Kuba Szmajkowski i Friz
Autor: ESKA//Daniel Szura

Kuba Szmajkowski rozpoczął rok 2022 z przytupem. Wokalista zaprezentował nowy singiel LOVESICK, z którym będzie walczył o możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji. Tytuł kawałka posłużył nam jako inspiracja do wyzwania, w którym artysta chętnie wziął udział. Z kim wolałby nagrać duet: z Dodą czy z Frizem?

Kuba Szmajkowski ani na moment nie zwalnia tempa. Po rozpadzie boysbandu 4Dreamers wokalista rozpoczął karierę solową, a kolejne sukcesy to dowód na to, że była to dobra decyzja. 19-latek zaprezentował utwór LOVESICK, z którym chciałby wystąpić w Konkursie Piosenki Eurowizji 2022. O tym, czy to właśnie on poleci w maju do Turynu, dowiemy się już 19 lutego. Wtedy to odbędą się krajowe eliminacje organizowane przez Telewizję Polską. Na miesiąc przed tym ważnym dla jego ścieżki zawodowej wydarzeniem Kuba Szmajkowski pojawił się w ESKOWYM studiu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla niego specjalną grę, której nazwa to właśnie LOVESICK. Zasady są bardzo proste. Wokalista usłyszał nazwiska/pseudonimy 10 artystów i musiał zdecydować, z kim nagrałby piosenkę, a z kim nie. Chęć współpracy sygnalizowana była hasłem LOVE, natomiast niechęć SICK. 

Sonda
Czy Kuba Szmajkowski to dobry wybór na Eurowizję?

Kuba Szmajkowski i Friz w duecie?

Nie jest tajemnicą, że Friz ma w planach podbicie rynku muzycznego. W związku z tym pojawił się jako jedna z propozycji w naszym wyzwaniu. Czy Kuba Szmajkowski wyobraża sobie współpracę z najpopularniejszym youtuberem w Polsce? Sprawdźcie sami! Wideo z challenge'u LOVE/SICK jest dostępne w playerze zamieszczonym na stronie.

Kuba Szmajkowski gra w LOVE/SICK
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze