Eurowizja 2022 - Kuba Szmajkowski gotowy na podbój Europy! Występ z LOVESICK powali na kolana

2022-01-20 12:17
Kuba Szmajkowski dla ESKA.pl
Autor: ESKA

Jest młody, utalentowany i wie, jak rozgrzać publiczność. Przekonaliśmy się o tym podczas jego występu na Sylwestrze Marzeń. Czy Kuba Szmajkowski to idealny reprezentant na Eurowizję 2022? Wokalista udzielił nam wywiadu, w trakcie którego opowiedział o tym, co szykuje na krajowe eliminacje. Jego show z LOVESICK przejdzie do historii!

Kuba Szmajkowski ma wszystko, by odnieść sukces w branży muzycznej. Jest młody, pełen energii, a przede wszystkim bardzo utalentowany. Po rozpadzie boysbandu 4Dreamers wokalista ani na moment nie zwolnił tempa. Wręcz przeciwnie! Kuba Szmajkowski udowadnia, że doskonale radzi sobie z karierą solową, co chwilę zaskakując wiernych fanów nowymi projektami. Po singlu Nieskończone przyszedł czas na wkręcający się w głowę już po pierwszym przesłuchaniu hit LOVESICK. To właśnie z tym numerem artysta będzie walczył o możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji podczas zorganizowanych przez Telewizję Polską krajowych eliminacji. Co wokalista szykuje na 19 lutego? Postanowiliśmy go o to zapytać! Choć Kuba nie chciał początkowo zbyt wiele zdradzać, w końcu przyznał, czego możemy się spodziewać. 

Sonda
Czy Kuba Szmajkowski to dobry wybór na Eurowizję?

Kuba Szmajkowski - wywiad o Eurowizji

19 lutego zbliża się wielkimi krokami. Kuba Szmajkowski nie ukrywa, że jest zestresowany, ale również podekscytowany możliwością zaprezentowania swojej piosenki LOVESICK podczas krajowych eliminacji. Tylko u nas wokalistka wyznał, czego możemy spodziewać się po jego eurowizyjnym show, o czym dokładnie jest jego muzyczna propozycja, a także o planach na przyszłość. Całą rozmowę z artystą znajdziecie w zamieszczonym na stronie playerze.

Kuba Szmajkowski gotowy na Eurowizję 2022!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze