Która piosenka Ekipy pasuje do Ciebie najbardziej i dlaczego? Sprawdź to w naszym quizie!

2021-07-23 13:50
Ekipa
Autor: Screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Najpopularniejsza ekipa w naszym kraju, to oczywiście Ekipa Friza! Paczka przyjaciół podbiła nie tylko YouTuba, ale również branżę muzyczną, wydając swoją debiutancką płytę Sezon 3. Internauci oszaleli z zachwytu, a piosenki gromadzą milionowe odsłony w sieci. Jesteś ciekawy, który singiel pasuje do Ciebie najbardziej? Sprawdź to w naszym quizie!

Ekipa na czele z Frizem, to najpopularniejsza paczka przyjaciół w sieci. Najpierw podbili sieć swoimi materiałami wideo, które cały czas zdobywały milionowe odsłony, a następnie zabrali się za prawdziwy biznes i spełnianie marzeń. Internetowy sklep z ubraniami i akcesoriami, lody Ekipy które znikały ze sklepowych zamrażarek w mgnieniu oka, a teraz debiutancka płyta, która trafiła już w ręce niejednej osoby. Promocja muzycznego krążka zaczęła się od wypuszczenia do sieci singla 3kipa wraz z gorącym klipem, który zrealizowany został na luksusowym jachcie w Dubaju. Następnie słuchacze doczekali się rapowego kawałka Zaebyście, i czegoś bardziej na luzie, czyli numer Chill. Nie można zapomnieć także o Zygzaku, który stał się hitem na TikToku, a także piosence Napad na bank, w której gościnnie pojawiła się Roksana Węgiel. Jakby tego było mało, powstał świeżutki klip do kawałka Dobry Mood, który również stał się hitem!

Zastanawiasz się, która piosenka Ekipy pasuje do Ciebie najbardziej? Sprawdź to w naszym quizie i zobacz, który numer jest dla Ciebie idealny i dlaczego!

Friz kiedyś i dziś
Najnowsze