Natsu

i

Autor: screen z YouTube/Natsu

Kto ma szansę być w nowej ekipie Natsu? Faworyci już wybrani!

2021-12-06 11:01

Natsu odchodzi z Teamu X, ale nie z internetu. Dla wszystkich swoich fanów szykuje coś ekstra w postaci projektu niespodzianki! Będzie to nowa ekipa, do której będą należeć między innymi osoby, które biorą udział w jej castingu. Kto przeszedł do kolejnego etapu? Kto jest faworytem internautów?

Natalia Karczmarczyk, znana wszystkim jako Natsu odchodzi niebawem z Teamu X. Fani po ogłoszeniu tych informacji nie dowierzali co się dzieje i myśleli, że jest to tylko nieśmieszny kawał. Niestety szybko okazało się, że nie jest to żart, a początek czegoś nowego w życiu influencerki. Przypomnijmy, że w drugiej połowie września 2021 roku, Natalia założyła własną działalność Natsu World, która zapewni jej całkowicie nowy start. Choć na razie niewiele jeszcze wiemy na ten temat, to jedno jest pewne - powstanie nowa ekipa w świecie internetu, która jak zapewnia nas Natsu, narobi wiele szumu! Właśnie z tej okazji został ogłoszony jakiś czas temu casting na youtuberów, którzy mają szansę zaistnieć w sieci pod skrzydłami influencerki. Choć wiele osób na początku porównywało jej pomysł do Genzie - Karola Wiśniewskiego, to mimo wszystko casting cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Natsu - kiedyś i dziś

Faworyci do nowej ekipy Natsu

Niestety tylko 20 osób przeszło casting i razem z Natalią Karczmarczyk wyruszyli do Suntago, gdzie musieli wykonywać różne zadania. Następnie wszystko było w rękach widzów i to właśnie oni wybrali swoich faworytów, którzy nadal walczą o dołączenie do nowej ekipy Natsu. Kto jest bliżej przeprowadzki do nowego domu razem z influencerką i innymi gwiazdami internetu? My już wiemy! Do kolejnego etapu przeszło nie dziesięć, a jedenaście osób, a tymi szczęśliwcami okazali się być: Nikola, Alicja, Sebastian, Nicole, Benjamin, Hubert, Kacper, Manae, Oliwia, Ania i Dominik. Głosy na swoich faworytów można oddawać przez specjalny formularz, który wysyłany jest mailowo do osób zapisanych do newslettera Natsu World. Jednak czytając komentarze zamieszczone w social mediach największym faworytem do wejścia do nowego projektu Natsu jest Benjamin i Manae. Czy to właśnie do nich uśmiechnie się szczęście? O tym kto przejdzie dalej dowiemy się niebawem. Śledźcie nowe odcinki, które pojawiają się na koncie Natalii, a także głosujcie na swoich faworytów!

Sonda
Cieszysz się że Natsu odchodzi z Team X?