Kto jest Twoim Mikołajem? w Radiu ESKA. Jakim typem Mikołaja jesteś? [QUIZ]

2021-11-25 10:59
Mikołaj
Autor: Pixabay

Zabawa Kto jest Twoim Mikołajem cały czas kręci się na antenie Radia ESKA. Możecie zgłaszać się do niej i zaskakiwać swoich najbliższych! Wcześniej jednak sprawdźcie, jakim typem Mikołaja jesteście!

Kto jest Twoim Mikołajem? w Radiu ESKA to akcja, na którą czekacie przez cały rok, aby zrobić swoim bliskim świetny prezent pod choinkę. Pomysły są różne, od zabiegów w SPA, po najnowszy smartfon. Niezależnie od tego, o czym marzą wasi bliscy możecie zgłosić się online do naszej zabawy Kto jest Twoim Mikołajem? Wcześniej sprawdźcie jednak, jakim typem Mikołaja jesteście i weźcie udział w naszym specjalnym quzie, który dla Was przygotowaliśmy!

W naszej zabawie prezent trafia nie tylko do bliskiej Ci osoby! Ty, jako jej Mikołaj, także otrzymasz prezent. Może to być jeden z zestawów JUNIOR BOX od Play - np. ze smartfonem Motorola i słuchawkami bezprzewodowymi lub smartfonem vivo i opaską sportową Xiaomi.

JUNIOR BOX od Play
Autor: Play
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze