Kto jest Twoim Mikołajem?

i

Autor: Eska

Kto jest Twoim Mikołajem? w Radiu ESKA. Jak się zgłosić do zabawy i zgarnąć wymarzone prezenty?

2021-11-23 10:29

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie masz prezentu dla bliskiej Ci osoby? Nie musisz panikować! Wystarczy, że weźmiesz udział w naszej zabawie Kto jest Twoim Mikołajem? Szczegóły akcji poznacie już teraz na ESKA.pl.

Kto jest Twoim Mikołajem? ponownie w Radiu ESKA. Święta 2021, to czas w którym po raz kolejny wyczekujemy na spotkania z rodziną przy wigilijnym stole. W tym roku po raz kolejny będziemy gorączkowo poszukiwać idealnych prezentów dla naszych bliskich. Jednak jeżeli chcecie mieć z głowy jedną rzecz przed Bożym Narodzeniem i zająć się przygotowaniem choinki i barszczu z uszkami, to idealnie trafiliście. Radio ESKA przychodzi z pomoże Wam uszczęśliwić ukochane osoby. Dobrze znana zabawa Kto jest Twoim Mikołajem? już wystartowała! Jak się zgłosić do akcji Radia ESKA i zgarnąć wymarzone prezenty dla najbliższych?

Kto jest Twoim Mikołajem? - zasady

Zgłoś bliską Ci osobę do zabawy Kto jest Twoim Mikołajem?. Napisz jaką chcesz sprawić jej niespodziankę. Podczas wejścia antenowego zadzwonimy do wskazanej osoby, jeżeli odpowie poprawie na pytanie, kto chce jej podarować prezent, wtedy otrzymuje nagrodę, a Ty, jako jej Mikołaj, otrzymasz prezent dla siebie. Może to być jeden z zestawów JUNIOR BOX od Play - np. ze smartfonem Motorola i słuchawkami bezprzewodowymi lub smartfonem vivo i opaską sportową Xiaomi.

Kto jest Twoim Mikołajem: jak się zgłosić?

Aby zgłosić się do zabawy Kto jest Twoim Mikołajem, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na ktojesttwoimmikolajem.eska.pl i czekać na telefon od naszego prowadzącego!

Junior BOX

i

Autor: Play