Kto jest Twoim Mikołajem - o co chodzi w zabawie Radia ESKA?

2021-11-22 16:32
Kto jest Twoim Mikołajem?
Autor: Eska

Święta to wyjątkowy czas radości i uśmiechu, a to wszystko m.in. za sprawą prezentów. Załóżcie czerwoną czapkę, przyklejcie siwą, gęstą brodę i obdarujcie swoich najbliższych wyjątkowymi prezentami! Nasza zabawa: Kto jest Twoim Mikołajem? powróciła! O co w niej chodzi i jak się zgłosić? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl!

Kto jest twoim Mikołajem? O co chodzi w zabawie Radia ESKA? Gdy na szybach pojawił się pierwszy mróz, a dni są coraz krótsze i szybciej robi się ciemno, to oznaka zbliżającego się Bożego Narodzenia. W tym czasie jesteśmy radośni i wyczekujemy przybycia Mikołaja. ESKA pędzi z pomocą, gdy szukacie sposobu na wyjątkowe obdarowanie bliskiej i ważnej dla was osoby. Nasza świąteczna zabawa powróciła! Aby zwyciężyć, musicie znać odpowiedź na jedno proste pytanie: Kto jest Twoim Mikołajem? Wasi najbliżsi zasługują na wszystko, co najlepsze, a ESKOWY Mikołaj chętnie się tym zajmie! Jak się zgłosić do zabawy Kto jest Twoim Mikołajem? w Radiu ESKA? Zasady są banalnie proste!

Kto jest Twoim Mikołajem? O co chodzi w akcji? 

Kto jest Twoim Mikołajem? to akcja, dzięki której możecie sprawić najbliższym wspaniały prezent na nadchodzące święta. Aby zgłosić się do zabawy Radia ESKA, wystarczy wejść na stronę internetową ktojesttwoimmikolajem.eska.pl, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Następnie gdy zadzwonimy do bliskiej Ci osoby, będzie ona musiała odpowiedzieć na banalnie proste pytanie: Kto jest Twoim Mikołajem? Jeżeli zgadnie - otrzyma wymarzony prezent, a Ty, jako jej Mikołaj, otrzymasz jeden z zestawów: JUNIOR BOX od Play - np. ze smartfonem Motorola i słuchawkami bezprzewodowymi lub smartfonem vivo i opaską sportową Xiaomi.

Junior BOX
Autor: Play
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze