Kto jest Twoim Mikołajem - o co chodzi w zabawie Radia ESKA?

2021-11-22 16:32
Kto jest Twoim Mikołajem?
Autor: Eska

Święta to wyjątkowy czas radości i uśmiechu, a to wszystko m.in. za sprawą prezentów. Załóżcie czerwoną czapkę, przyklejcie siwą, gęstą brodę i obdarujcie swoich najbliższych wyjątkowymi prezentami! Nasza zabawa: Kto jest Twoim Mikołajem? powróciła! O co w niej chodzi i jak się zgłosić? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl!

Kto jest twoim Mikołajem? O co chodzi w zabawie Radia ESKA? Gdy na szybach pojawił się pierwszy mróz, a dni są coraz krótsze i szybciej robi się ciemno, to oznaka zbliżającego się Bożego Narodzenia. W tym czasie jesteśmy radośni i wyczekujemy przybycia Mikołaja. ESKA pędzi z pomocą, gdy szukacie sposobu na wyjątkowe obdarowanie bliskiej i ważnej dla was osoby. Nasza świąteczna zabawa powróciła! Aby zwyciężyć, musicie znać odpowiedź na jedno proste pytanie: Kto jest Twoim Mikołajem? Wasi najbliżsi zasługują na wszystko, co najlepsze, a ESKOWY Mikołaj chętnie się tym zajmie! Jak się zgłosić do zabawy Kto jest Twoim Mikołajem? w Radiu ESKA? Zasady są banalnie proste!

Kto jest Twoim Mikołajem? O co chodzi w akcji? 

Kto jest Twoim Mikołajem? to akcja, dzięki której możecie sprawić najbliższym wspaniały prezent na nadchodzące święta. Aby zgłosić się do zabawy Radia ESKA, wystarczy wejść na stronę internetową ktojesttwoimmikolajem.eska.pl, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Następnie gdy zadzwonimy do bliskiej Ci osoby, będzie ona musiała odpowiedzieć na banalnie proste pytanie: Kto jest Twoim Mikołajem? Jeżeli zgadnie - otrzyma wymarzony prezent, a Ty, jako jej Mikołaj, otrzymasz jeden z zestawów: JUNIOR BOX od Play - np. ze smartfonem Motorola i słuchawkami bezprzewodowymi lub smartfonem vivo i opaską sportową Xiaomi.

Junior BOX
Autor: Play
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze