Kto jest idolem Marcina Maciejczaka, MaRiny i Eweliny Lisowskiej?

2020-09-25 13:33
Marcin Maciejczak, MaRina, Ewelina Lisowska
Autor: materiały prasowe/ Kamil Piklikiewicz/East News / VIPHOTO/East News

Co łączy Marcina Maciejczaka, MaRinę oraz Ewelinę Lisowską? Między innymi to, że zaczynali kariery w programach typu talent show. Artyści są też idolami dla wielu osób w całym kraju. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, kto zainspirował ich do rozpoczęcia kariery muzycznej, na ESKA.pl znajdziecie odpowiedź. Przed wami kolejna odsłona cyklu Kto jest idolem...

Kto jest idolem Marcina Maciejczaka, MaRiny i Eweliny Lisowskiej? Tego dowiecie się z artykułu dostępnego na ESKA.pl! Powracamy do was z kolejną odsłoną cyklu, w którym zdradzamy, czyimi fanami są wasze ulubione gwiazdy muzyki. Tym razem na tapet bierzemy artystów, którzy swoje kariery zaczynali w popularnych programach telewizyjnych. Marcin Maciejczak zwyciężył w trzeciej edycji The Voice Kids, Ewelina Lisowska dotarła do finału X Factora, a MaRina próbowała swoich sił w programie Szansa na Sukces. Dziś mają własne kariery i fanów, jednak nie zapominają, kto zainspirował ich do zajęcia się muzyką na poważnie.

Marcin Maciejczak

Zanim zwycięzca III edycji The Voice Kids pojawił się na castingach do programu, nagrywał covery i zamieszczał je w sieci wraz z wyreżyserowanymi przez siebie teledyskami. Nierzadko sięgał po repertuar swojej największej idolki. W wywiadzie, jakie wokalista udzielił Maksymilianowi Kluziewiczowi dla ESKA.pl zdradził, że jego największą inspiracją jest Billie Eilish. Marcin słucha również Darii Zawiałow.

MaRina

Nie każdy o tym pamięta, ale MaRina rozpoczynała karierę już jako mała dziewczynka. Widzowie mogli zobaczyć wokalistkę w programie Szansa na Sukces czy też w preselekcjach do pierwszej w historii Eurowizji Junior. Na to, że MaRina postanowiła realizować się na scenie z pewnością miały wpływ jej idolki. Gwiazda bardzo ceni sobie twórczość Whitney Houston, Mariah Carey, Hanny Banaszak czy też Ewy Bem.

Ewelina Lisowska

Gdy Ewelina Lisowska pojawiła się na castingu do Mam Talent, a później do X Factor, zachwyciła jurorów swoim bardzo silnym wokalem. Jedną z największych inspiracji wykonawczyni hitu W stronę słońca jest amerykańska wokalistka Christina Aguilera. To właśnie po utwór z jej repertuaru sięgnęła Ewelina na castingu do X Factora.

ESKA XD #003
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze