Krzysztof Krawczyk Junior - żona, choroba, dzieci, wiek, zrzutka, testament, ojciec

i

Autor: Piotr Kamionka/REPORTER / EAST NEWS Krzysztof Krawczyk Junior - żona, choroba, dzieci, wiek, zrzutka, testament, ojciec

Krzysztof Krawczyk Junior - żona, choroba, dzieci, wiek, zrzutka, testament, ojciec

2021-08-05 16:36

Krzysztof Krawczyk Junior - kim jest i czym się zajmuje? Syn Krzysztofa Krawczyka to artysta, który wzbudza coraz większą ciekawość wśród internautów. Żona, choroba, dzieci, wiek, zrzutka, testament i wszystkie najważniejsze szczegóły podrzucamy w jednym miejscu. Poznajcie syna króla polskiej muzyki jeszcze bliżej.

Spis treści

  1. Krzysztof Krawczyk Junior - żona
  2. Krzysztof Krawczyk Junior - choroba
  3. Krzysztof Krawczyk Junior - dzieci
  4. Krzysztof Krawczyk Junior - wiek
  5. Krzysztof Krawczyk Junior - zrzutka
  6. Krzysztof Krawczyk Junior - testament

Krzysztof Krawczyk Junior - żona, choroba, dzieci, wiek, zrzutka, testament, ojciec, to najczęściej wpisywane przez internautów frazy związane z synem wielkiej gwiazdy muzyki. Kim jest Krzysztof Krawczyk Junior? Zastanawiacie się, kim jest syn Krzysztofa Krawczyka? Wokół jego osoby, w ostatnim czasie zrobiło się bardzo gorąco. Krzysztof Krawczyk Junior będąc dzieckiem wyprowadził się z rodzicami, Krzysztofem Krawczykiem i Haliną Żytkowiak do Stanów Zjednoczonych. Spędził tam kilka lat, jednak ostatecznie wrócił wraz z ojcem do Polski. Matka została w USA mając nadzieję, że osiągnie muzyczny sukces. Kobieta zmarła w 2011 po walce z nowotworem.

Krzysztof Krawczyk - dzieci, junior, wiek, wzrost, wypadek, żona, piosenki, ciekawostki

Jaki majątek zgromadził Krzysztof Krawczyk? Jaką miał emeryturę?

Krzysztof Krawczyk Junior - żona

Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior miał żonę Olę. Rozstał się z nią w 2006 roku. Wtedy też na świat przyszedł jego syn, Bartek, z którym nie utrzymuje kontaktu. 

Krzysztof Krawczyk Junior - choroba

Choroba Krzysztofa Krawczyka Juniora utrudnia mu codzienne życie, w tym znalezienie pracy. Syn legendarnego muzyka zmaga się z padaczką, która pojawiła się od 28 czerwca 1988 roku. Uraz neurologiczny nastąpił felernym wypadku samochodowym. Ojciec Juniora, Krzysztof Krawczyk uderzył samochodem w drzewo we wsi Buszkowo pod Bydgoszczą. Krzysztof Krawczyk Junior miał wówczas 15 lat.

Krzysztof Krawczyk Junior - dzieci

Krzysztof Krawczyk Junior ma 15-letniego syna Bartka. To owoc małżeństwa, które rozpadło się w 2006 roku. Panowie nie utrzymują kontaktu. 

Krzysztof Krawczyk Junior - wiek

Ile lat ma Krzysztof Krawczyk Junior? Syn króla polskiej muzyki ma obecnie 48-lat. 

Krzysztof Krawczyk Junior - zrzutka

Reporterzy programu Uwaga! TVN zrealizowali reportaż o synu Krzysztofa Krawczyka. Okazało się, że potomek legendarnego muzyka żyje w biedzie, a przy tym wszystkim zmaga się z nieuleczalną chorobą. Mężczyzna opowiedział reporterom o tym, że żyje za tysiąc złotych miesięcznie. Stowarzyszenie Studio Integracji postanowiło zorganizować zrzutkę Godnie żyć - pomoc dla Krzysztofa Igora Krawczyka. W opisie zrzutki czytamy:

Krzysztof, do tej pory cierpiał w milczeniu. Dopóki żył Tata, czekał cierpliwie, aż o nim sobie przypomni, tak zwyczajnie bez przymusu, ale z troski, po ojcowsku. Cały czas liczył, że jego los się odmieni. To jednak się nigdy nie stało. Krzysztof Igor Krawczyk swojego ojca, Krzysztofa Krawczyka, znał tak, jak jego fani - głównie z fotografii.... Po śmierci ojca czuje się jeszcze bardziej bezradny i samotny. Trzeba przetrwać, jakoś żyć. Nie wiem, co zrobić mieszkanie, opłaty, niepełnosprawność. To są urzędowe sprawy, na których się nie znam – przyznaje. I dodaje: Jest załamanie, że taty nie ma. Nawet gdybym się z nim nie widział, byłaby świadomość, że on żyje. Mama umarła 10 lat temu, teraz tata. Kto został?

Krzysztof Krawczyk Junior - testament

Krzysztof Krawczyk Junior walczy o spadek po swoim ojcu, Krzysztofie Krawczyku. Biologiczny syn legendarnego artysty spotkał się na sali sądowej w tej sprawie z Ewą Krawczyk, małżonką Krawczyka seniora.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE