Krzysztof Krawczyk i 2Pac w jednej piosence. To największy CRINGE tego roku

2021-01-11 13:19
Krzysztof Krawczyk i 2Pac w jednej piosence. To największy CRINGE tego roku
Autor: WBF / album cover - All Eyez On Me - 2Pac Krzysztof Krawczyk i 2Pac w jednej piosence. To największy CRINGE tego roku

Internauci zaczęli 2021 rok z mocnym uderzeniem. Udowodnili, że kreatywność nie ma granic i nie ma czegoś takiego, jak niemożliwe współprace muzyczne. Myślisz, że widziałeś już wszystko i nic cię nie zaskoczy? To zobaczcie i posłuchajcie koniecznie przeróbki, w której usłyszycie 2Paca i Krzysztofa Krawczyka!

Krzysztof Krawczyk i 2Pac w jednej piosence, to coś, czego nikt się nie spodziewał, a każdy potrzebował. Jeśli eksperci będą podsumowywać w grudniu cały muzyczny rok, to zdecydowanie w kategorii największy cringe, ta przeróbka będzie zajmować wysokie miejsce. Choć trzeba autorowi przeróbki trzeba przyznać, że wyszło to znakomicie. O co dokładnie chodzi? Piosenka Ostatni raz zatańczysz ze mną, którą napisał Andrzej Kosmala oraz Andrzej Sobczak, a zaśpiewał ją Krzysztof Krawczyk, doczekała się wersji, w której wstawione zostały zwrotki napisane przed laty przez Tupaca Amaru Shakura. Oprócz wstawek z udziałem tragicznie zmarłego rapera usłyszycie słynne 'tararara" od Snoop Dogga. W 10 dni od premiery utwór wraz z teledyskiem miał ponad 58 tysięcy wyświetleń. 

Krzysztof Krawczyk - wiek, wzrost, wypadek, żona, dzieci, film, piosenki, ciekawostki

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]

Krzysztof Krawczyk i 2Pac - piosenka

Ostatni raz zatańczysz ze mną, to jeden z największych hitów w karierze Krzysztofa Krawczyka. Jak się okazuje przeróbka tego utworu pod koniec 2021 może stać się najpopularniejszą przeróbką roku. Wideo ma ponad 1300 łapek w górę ponad 60 pozytywnych komentarzy. Oto kilka z opinii internautów:

- A niby 2pac nie żyje a wypuszcza takie hity- Czekamy na DMXa z Rynkowskim- Snoop w refrenie to jest 10000 iq- Sam dr.dre nie skleił by tego lepiej, ten pan czeka i zasługuje na suby, dajcie mu garstkę motywacji!- To jest kolabo, którego się nie spodziewałam, a którego potrzebowałam- 2pac tanczacy do Krzysztofa Krawczyka to cos co odmienilo moje zycie!- To zaszczyt dla 2paca że mógł nagrać z krzyskiem- Piękne to, Dziękuję!

Najnowsze