Dr Dre w szpitalu walczy o zdrowie. Wzruszające OŚWIADCZENIE rapera i reakcja fanów

Dr Dre w szpitalu na intensywnej terapii. Wzruszające OŚWIADCZENIE rapera
Autor: screen from video: Dr. Dre ft. Eminem, Skylar Grey - I Need A Doctor (Explicit) [Official Video] / YouTube/Dr Dre Dr Dre w szpitalu na intensywnej terapii. Wzruszające OŚWIADCZENIE rapera

Dr Dre trafił na oddział intensywnej terapii. Jeden z najsłynniejszych producentów, raperów, założyciel wytwórni Aftermath Entertainment wydał specjalne oświadczenie, za sprawą którego informuje o aktualnym stanie swojego zdrowia. Przeczytajcie list od artysty już teraz.

Dr Dre w szpitalu na intensywnej terapii walczy o powrót do zdrowia. Smutna wiadomość o tym, że producent jest hospitalizowany z powodu tętniaka mózgu, pojawiła się w nocy z 5 na 6 stycznia czasu polskiego a jako pierwszy przekazał ją serwis TMZ. Według serwisu producent od razu trafił na OIOM, czyli część szpitala, w której leczy się pacjentów znajdujących się w krytycznym stanie, gdzie lekarze zajęli się zatrzymaniem krwotoku. W mediach, ale również wśród fanów pojawiły się opinie, że nagłe pogorszenie stanu zdrowia może być powiązane z osobistymi problemami rapera. 6 stycznia 2021 miała się odbyć rozprawa rozwodowa, z inicjatywy żony artysty, Nicole Young. Kobieta złożyła papiery po 24 latach małżeństwa. W ostatnim czasie jednak sprawa ich rozwodu zeszła na bardzo kręte tory. Zaczęło się wzajemne oskarżanie i obarczanie winą. Nicole Young wnioskowała o bardzo wysokie alimenty, a później oskarżyła Dr. Dre o agresję. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że para próbuje się dogadać, by sfinalizować rozwód.

53902 Marcelina Szlachcic o ulubionym raperze, Eurowizji i swojej przyszłości!

Dr Dre w szpitalu - tętniak mózgu

Zagraniczne media podają, że Dr Dre jest w szpitalu z powodu tętniaka mózgu choć sam raper nie potwierdził, czy jest to faktycznie prawda. Nie odniósł się również, że jest to nieprawda. We wzruszającym i pełnym emocji oświadczeniu podziękował wszystkim medykom zajmującym się jego zdrowiem, a także fanom, którzy w ostatnich godzinach przekazali mu mnóstwo energii. Zapewnił i uspokoił, że lada chwila wyjdzie ze szpitala, bo czuje się świetnie:

Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za zainteresowanie i życzenia. Mam się świetnie i mam doskonałą opiekę od mojego zespołu medycznego. Wkrótce wyjdę ze szpitala i wrócę do domu. Krzyczcie do wszystkich wspaniałych lekarzy w Cedars. Jedna miłość!!

Bring me back to life - to jeden z najmocniejszych fragmentów jednego z największych hitów Dr Dre. Mowa o utworze I Need A Doctor, który 1 lutego 2021 skończy 10 lat. Producent w teledysku wchodzi w skórę osoby, z którą od długiego czasu, w wyniku wypadku samochodowego, nie ma żadnego kontaktu. Eminem wylicza wszystkie zasługi swojemu wieloletniemu przyjacielowi. Pod koniec klipu Dr Dre staje się mocniejszy i po przywróceniu go do życia wraca silniejszy. W ostatnich sekundach symbolicznie odwiedza grób Erica Wrighta, czyli Eazy-E. Pokazuje tym samym, że warto cieszyć się z każdej chwili życia. Internauci momentalnie, tuż po informacji o stanie zdrowia rapera, zaczęli pisać komentarze pod teledyskiem:

  • Kiedy sztuka staje się rzeczywistością… modlę się o Dre i szybki powrót do zdrowia
  • Modlę się, aby ta legenda wyszła bezpiecznie ze szpitala.
  • „Wstawaj Dre!” Ta piosenka brzmi teraz inaczej. Modlitwy w górę Dre
  • No dalej Dre, dasz radę z tego. LEGENDY NIGDY NIE UMIERAJĄ
  • Naprawdę potrzebuje lekarza. Proszę, zostań z nami, doktorze Dre, rok 2021 byłby gorszy niż rok 2020, gdybyś nie był obecny.
Najnowsze