Krzysztof Jonkisz - wiek, wzrost, Instagram, dziewczyna, Dance Dance Dance

2020-04-04 20:30 PO
Anna Mucha w romantycznym wyzwaniu do Krzysztofa Jonkisza. Musisz zobaczyć to nagranie!
Autor: Materiał Prasowy/TVP Krzysztof Jonkisz

Krzysztof Jonkisz to jeden z uczestników drugiej edycji programu Dance Dance Dance. Chłopak bierze udział w tanecznym show wraz ze swoim starszym bratem Rafałem, który już wcześniej zabłysnął na szklanym ekranie i stał się popularny. Już na ESKA.pl wszystkie informacje o Krzysztofie w jednym miejscu. Sprawdź kim jest brat znanego modela i dowiedz się o nim jak najwięcej.

Krzysztof Jonkisz to nowa postać, którą mamy okazję oglądać w telewizyjnym show zatytułowanym Dance Dance Dance, gdzie chłopak w duecie ze swoim rodzonym bratem Rafałem prezentuje różne choreografie do znanych utworów muzycznych. Patrząc na resztę uczestników, ta dwójka jest najmłodsza w programie i zdecydowanie wyróżnia ich zacięcie do akrobatyki, którą często wplątują w swoje układy taneczne. Na co dzień jest to ich sposób na życie. Rafał, czyli brat Krzysztofa jest od niego starszy o dwa lata i to właśnie on zaraził go pasją do sportowego trybu życia. Ciekawostką jest także fakt, że w czasach szkolnych dyskotek te rodzeństwo podpierało ściany, a teraz w rozrywkowym programie udowadniają wszystkim, że są królami parkietu. 

Krzysztof Jonkisz - wiek

Krzysztof Jonkisz urodził się w 1999 roku, a więc skończył 21 lat. Chłopak urodził się w Rzeszowie, jednak od kilku dobrych lat mieszka na co dzień w Warszawie. Ma on także całkiem liczne rodzeństwo, ponieważ ma brata Rafała i dwie siostry, Sylwię i Magdalenę.

Krzysztof Jonkisz - Instagram

Krzysztof działa także na Instagramie. Konto możemy znaleźć pod jego imieniem i nazwiskiem. Chłopak w mediach społecznościowych dzieli się głównie momentami z programu, w którym aktualnie uczestniczy. Jego profil obserwuje ponad 13 tysięcy użytkowników.

Krzysztof Jonkisz - brat

Krzysztof Jonkisz jest młodszym bratem znanego wszystkim mistera Polski z 2015 roku, a jest nim Rafał Jonkisz. Jego sukcesy w konkursach oraz zawodach w jakich brał udział zapewniły mu całkiem sporą popularność.

Krzysztof Jonkisz - Dance Dance Dance

Propozycja udziału w programie wraz ze starszym bratem Rafałem w duecie przyszła niespodziewanie. Krzysztof Jonkisz przebywał wtedy w Holandii, jednakże na potrzeby wzięcia udziału w programie wrócił do kraju jak najszybciej, by wziął udział w tej niezapomnianej dla niego przygodzie.

Dance Dance Dance Anna Ida

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze