Dance Dance Dance: Krzysztof Jonkisz zszedł ze sceny podczas występu! Tak dramatycznie jeszcze nie było [WIDEO]

2020-03-28 11:10
Uczestnik Dance Dance Dance zszedł ze sceny podczas występu!
Autor: Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / mat. prasowe TVP

Dance Dance Dance to taneczne show, które od samego początku przyciąga ogromną publiczność przed telewizory. Widzowie z chętnie śledzą losy uczestników i rozwój ich tanecznych umiejętności. W show nie brakuje emocji, jednak tak dramatycznej sytuacji w Dance Dance Dance jeszcze nie było. Krzysztof Jonkisz zszedł ze sceny w trakcie swojego solowego występu... Wideo zobaczycie na ESKA.pl

Dance Dance Dance to taneczne show, który gości na ekranach naszych telewizorów od 2019 roku. Pod koniec lutego 2020 roku wystartowała druga edycja programu emitowanego w TVP2. Trzeba przyznać, że emocji nie brakowało już od pierwszego odcinka. Okazuje się jednak, że to nie koniec, a już w sobotę 28 marca widzowie będą świadkami najbardziej dramatycznej sytuacji w historii show. Podczas solówek z czwartego odcinka Dance Dance Dance 19-letniemu Krzyśkowi Jonkiszowi przyszło zmierzyć się z przebojem Willa Smitha „Gettin’ Jiggy With It”. W trakcie występu, brat Rafała Jonkisza nagle przestał tańczyć. Po kilkunastu sekundach przerwano nagrania. Nastolatek zszedł ze sceny i opuścił studio w towarzystwie starszego brata. 

Krzysiek Jonkisz zszedł ze sceny podczas występu

W poniższym wideo możecie zobaczyć całą sytuację, wydarzenia zza kulis oraz reakcje jurorów i pozostałych uczestników, którzy byli wstrząśnięci tym co się stało. 

Dance Dance Dance: Uczestnik przerwał występ i wyszedł ze studia!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zacząłem tańczyć i nagle wyłączyłem się. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem gdzie jestem… Nie chcę już niczego. Najchętniej poszedłbym do domu i nic nie robił…

- mówił zapłakany Krzysztof Jonkisz tuż po zejściu ze sceny.

Czy to wydarzenie przekreśli dalszy udział braci Jonkisz w programie? Odpowiedź już w sobotę 28 marca o godzinie 20:35 w TVP2. Tuż przed solowymi występami uczestników, o godzinie 20:00, widzowie będą mogli zobaczyć specjalny odcinek „Dance Dance Dance The Best Of” będący przypomnieniem najciekawszych momentów z Duetów emitowanych w ostatnią sobotę.

Najnowsze