Krzysztof Ibisz jako Maciej Maleńczuk nie dał szans innym. Tym występem rozbił bank!

i

Autor: Polsat / AKPA Krzysztof Ibisz jako Maciej Maleńczuk nie dał szans innym. Tym występem rozbił bank!

Krzysztof Ibisz jako Maciej Maleńczuk nie dał szans innym. Tym występem rozbił bank!

2023-03-05 12:50

Osiemnasta edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo rozpoczęła się na początku marca. W pierwszym odcinku muzyczno-charakteryzatorskiego programu uczestnicy wcielili się w takie osobistości, jak Bartek Wrona, Nicole Scherzinger, Sam Smith, czy chociażby Cher. Największą furorę zrobił Krzysztof Ibisz, który perfekcyjnie wszedł w skórę Macieja Maleńczuka. Musicie to zobaczyć!

Krzysztof Ibisz jako Maciej Maleńczuk pojawił się na scenie i już samym wyglądem oczarował jurorów oraz wzbudził zachwyt siedzącej w studio publiczności. Chwilę później zaczął śpiewać. Choć głosowo, tylko trochę zbliżył się do kontrowersyjnego wokalisty, to jednak ostatecznie jego występ okazał się najlepszy w pierwszym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Internauci kilka godzin po tym, co zobaczyli komentowali, że popularny prezenter dosłownie rozbił bank. Identycznie się poruszał, gestykulował, a do tego miał specyficzną mimikę twarzy. Ibisz jako Maleńczuk w TTBZ już w pierwszym odcinku podniósł poprzeczkę bardzo wysoko.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - uczestnicy i jurorzy. Kto bierze udział w 18. edycji?

Gromee wszedł na stół i porwał publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Krzysztof Ibisz jako Maciej Maleńczuk - występ

Krzysztof Ibisz wszedł w skórę Maćka Maleńczuka i jako szósty pojawił się na scenie 18. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Już na samym początku dowiedzieliśmy się, że mama nie wierzyła w talent telewizyjnego programu i odradzała mu udziału w show. Ten zaskoczył już w momencie opuszczenia windy. Zaśpiewał piosenkę Uważaj na niego, podrywając przy tym Małgorzatę Walewską do tańca. Zebrał za to burzę braw.

Krzysztof Ibisz - najważniejsze informacje o jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów

Trzy minuty temu cała Polska czekała na ten występ, zaczął swój komentarz Robert Janowski. Chwilę później komentował: ciężko jest podrobić barwę Macieja Maleńczuka, więc wiadomo, że nie był to stuprocentowy Maleńczuk, ale kompletnie mi to nie przeszkadzało. W zadaniu aktorskim 10 punktów, podsumował.

Następnie do głosu doszła Małgorzata Walewska, która wyraziła swoje zadowolenie, iż żyje w tych samych czasach, co Krzysztof Ibisz. Paweł Domagała natomiast wyznał miłość Ibiszowi, wyrażając jednocześnie szacunek za jego dystans. Określił, że nikt nie jest tak bardzo zdystansowany w showbiznesie, jak właśnie popularny prezenter. Krzysztof Ibisz jako Maciej Maleńczuk wygrał program. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał podopiecznym Fundacji Polsat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE