Krzysztof Antkowiak - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

2017-07-07 17:27
Kim jest Krzysztof Antkowiak?
Autor: REPORTER Kim jest Krzysztof Antkowiak?

Krzysztof Antkowiak wystąpi w ósmej edycji popularnego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kim jest? Jakie są jego szanse w telewizyjnym show?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 - jednym z uczestników ósmej edycji programu będzie Krzysztof Antkowiak. TTBZ to program rozrywkowy oparty na hiszpańskim formacie Your Face Sounds Familiar, w którym bierze udział ośmiu polskich artystów, którzy swoimi metamorfozami muszą najwierniej odwzorować wylosowane przez siebie muzyczne gwiazdy, zarówno polskie jak i zagraniczne. Kim jest Krzysztof Antkowiak? Poniżej prezentujemy sylwetkę uczestnika TTBZ 8.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 - uczestnicy. Kto wystąpi w show? >>

Kim jest Krzysztof Antkowiak?

Krzysztof Antkowiak - wokalista, kompozytor i autor tekstów. Z branżą muzyczną związany od piątego roku życia. W 1986 roku otrzymał nagrodę jury na Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Koninie. Występował z słynnym programie Jacka Cygana Dyskoteka pana Jacka. Tam też zdobył największą popularność utworem Zakazany owoc, za który otrzymał nagrodę publiczności podczas 25. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Krzysztof Antkowiak: kariera

Antkowiak występował z takimi gwiazdami jak Edyta Górniak, Stanisław Sojka, Ryszard Rynkowski, Edyta Geppert, czy Basia Trzetrzelewska. Komponował muzykę i pisał teksty m.in. dla Kai Paschalskiej, Alicji Janosz, Justyny Steczkowskiej, Kasi Stankiewicz. Na swoim koncie ma dwa albumy: Zakazany owoc z 1989 roku i Delfin z 1997 roku. Koncertował w Polsce, wielu innych krajach europejskich oraz w USA i Kanadzie. Krzysztof Antkowiak to zdecydowanie jeden z najbardziej doświadczonych uczestników ósmej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nie mamy wątpliwości, że wokalista świetnie sprawdzi się w telewizyjnym show Polsatu. Poniżej możecie posłuchać próbki umiejętności wokalnych Krzysztofa:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze