Kryzysowa Narzeczona w nowej odsłonie. Wersja Bonsona, Marcina Czerwińskiego i Izabelki prawdziwym hitem!

2022-11-14 14:18
Kryzysowa Narzeczona w nowej odsłonie. Wersja Bonsona, Marcina Czerwińskiego i Izabelki będzie hitem?
Autor: ZPR Media

W ostatnim czasie ogromną popularność zdobywają utwory, które w nowatorski sposób zostały przearanżowane i wykonane przez kolejne pokolenie artystów. W zasadzie z dnia na dzień, hitem stał się również utwór „Kryzysowa Narzeczona” w wykonaniu IzabelKi, Bonsona i Marcina Czerwińskiego, którzy pokazali go w zupełnie nowym, muzycznym świetle.

Utwór Lady Pank się nie starzeje - przekaz tekstu jest dzisiaj tak samo aktualny jak kiedyś. Nowa aranżacja to połączenie ulubionego przez Marcina Czerwińskiego afrobeat’u, który śpiewa w refrenach, z drillowym brzmieniem na zwrotkach, do których rapują IzabelKa oraz Bonson. Jest to niezwykle ciekawe i rzadkie połączenie muzyczne, które na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać dość ryzykowne. Patrząc na wyniki utworu, który w kilka dni po premierze szybkim krokiem zbliża się do miliona wyświetleń na YouTube, można uznać, że warto ryzykować! Piosenka wpisuje się również, w aktualne radiowe trendy i wnosi powiew świeżości na nasz rynek.

Magda Steczkowska powraca z nowym singlem. Deszcz pokazuje ją w zupełnie innym brzmieniu!

Kupuję strój sportowy w dyskoncie i sieciówce [ZA MNIEJ NIŻ 100 ZŁ] | ESKA XD - Fit vlog #61

Produkcja utworu

Za produkcję utworu odpowiada Foux - platynowy producent muzyczny. Za wideo, które podkreśla miejski charakter piosenki, odpowiedzialna jest ekipa 9Liter Filmy. Utwór wydała wytwórnia Corlleone Records.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze