Magda Steczkowska powraca z nowym singlem. Deszcz pokazuje ją w zupełnie innym brzmieniu!

2022-11-14 13:59
Magda Steczkowska powraca z nowym singlem. Deszcz pokazuje ją w zupełnie innym brzmieniu!
Autor: ZPR Media

Deszcz to najnowszy singiel popowej piosenkarki - Magdy Steczkowskiej, która zaskakuje zupełnie nowym brzmieniem. Artystka po długim czasie powraca z utworem, który zdecydowanie odstaje od jej wcześniejszej twórczości. Przedstawiona historia miłosna poruszy niejednego słuchacza!

Magda Steczkowska - polska piosenkarka, a także autorka tekstów, która na swoim koncie ma wiele sukcesów, w tym niezaprzeczalnych hitów. Zajmuje się w głównej mierze muzyką popularną. Jej najnowszy singiel "Deszcz" zachwyca przede wszystkim brzmieniem, które dla artystki jest zupełnie nowym doświadczeniem. Prace nad utworem prowadziła razem ze znanym muzykiem - Piotrem Siejką, przy czym tekst został napisany we współpracy z Moniką Mimi Wydrzyńską. Warto usłyszeć ją w tym utworze. "Deszcz" to utwór o miłości, która choć piękna, przeminęła pozostawiając wspomnienia na zawsze. Idealny na jesienną aurę!

RADIO INTERNETOWE - słuchaj ONLINE

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

O pracy nad utworem Magda Steczkowska mówi:

Praca nad tym utworem sprawiła mi ogromną radość. Piotr Siejka, z którym miałam okazję pracować wielokrotnie i którego podziwiam od lat, tym razem zaskoczył mnie proponując abyśmy razem napisali muzykę. To było dla mnie coś zupełnie nowego i ekscytującego. Jestem bardzo zadowolona z efektu naszej pracy i wdzięczna za ten czas. Od dawna sama piszę teksty dla siebie, ale zauroczona pięknymi tekstami Moniki Mimi Wydrzyńskiej tym razem oddałam się w Jej ręce.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze