Krystian Ochman żartuje z Blanki. 'Bejba its kajna krejsa' udzieliło się nawet jemu!

i

Autor: AKPA / Krystian Ochman Krystian Ochman żartuje z Blanki. 'Bejba its kajna krejsa' udzieliło się nawet jemu!

Krystian Ochman żartuje z Blanki. 'Bejba its kajna krejsa' udzieliło się nawet jemu!

2023-05-09 10:20

Krystian Ochman wielokrotnie pokazywał, że ma ogromny dystans. Tym razem przeszedł samego siebie i zrobił coś, czego inni artyści baliby się zrobić. Dołączył do popularnego trendu związanego z piosenką Solo, którą Blanka wyśpiewa podczas półfinału Eurowizji w Liverpoolu, 11 maja 2023. Co zrobił wykonawca hitu Światłocienie? Fani pękają ze śmiechu.

Spis treści

  1. Krystian Ochman - trend Bejba

Krystian Ochman żartuje z Blanki, ale nie ma w tym żadnej złośliwości z jego strony. O ile podchodzi się do tego z dystansem, humorem i rozumie się tiktokowe trendy. Najbardziej zainteresowanym nie trzeba udowadniać, że od kilku tygodni w popularnej platformie z krótkimi filmikami króluje Bejba its kajna krejsa. Internauci nagrywają swoje filmiki żartując przy okazji z wymowy polskiej piosenkarki, która przecież jest poprawna. Do viralowego trendu dołączyło kilka tysięcy osób, w tym właśnie Ochman, który rok temu z sukcesem reprezentował Polskę w Eurowizji. Ochman też wręczył Blance bilet do Liverpoolu na Eurowizję 2023. Wtedy też internautów rozbawiła jego reakcja.

Ale z ciebie Bambik, Krejza i kapibary rządzą w 2023. Oto najlepsze trendy w sieci!

Krystian Ochman - trend Bejba

Ochman, który wielokrotnie pokazywał swój dystans, tym razem przeszedł samego siebie. Wsiadł na samochodzik dla dzieci i udawał, że jeździ po mieście słuchając Blanki. Widzicie to wczucie w sytuację?

Krystian Ochman - wiek, rodzina, wzrost, dziewczyna, dziadek, Eurowizja, pochodzenie

Filmik Krystiana Ochmana z trendem Bejba its kajna krejsa zdobył ogromną popularność w popularnej platformie. W kilkanaście godzin miał ponad 390 tysięcy wyświetleń, ponad 68 tysięcy polubień, ponad 1700 komentarzy i kilka tysięcy udostępnień. Viralowo rozsyłany jest na Twitterze.

Krystian Ochman wspiera Blankę, a do samego filmiku trzeba podchodzić z dystansem. Artysta na pewno będzie kibicować artystce począwszy od 11 maja 2023 w drugim półfinale, a także mamy nadzieję, że w wielkim finale dwa dni później.

Eurowizja 2023 - KIEDY i GDZIE? Kto organizuje Eurowizję 2023? [DATA, MIEJSCE]

River - tak powstawał teledysk Krystiana Ochmana! Byliśmy na planie [TYLKO U NAS]
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE