Trendy z TikToka

i

Autor: https://www.tiktok.com/@wersow/video/721340766613415861, Canva

Aplikacje

Ale z ciebie Bambik, Krejza i kapibary rządzą w 2023. Oto najlepsze trendy w sieci!

2023-04-02 18:04

Trendy z z TikToka podbijają sieć i szybko przenikają do codziennego życia. Viralem może stać się dosłownie wszystko. Począwszy od jednego słowa, przez piosenkę, a nawet dany ruch taneczny. Kto z Was chociaż raz w życiu nie usłyszał o kadzidle od Artura, Stegnie czy Bambiku? Sprawdziliśmy, co obecnie króluje w popularnej aplikacji.

Najpopularniejsze trendy z TikToka 2023 to coś, obok czego nie sposób przejść obojętnie. Krótkie, zabawne filmiki z wykorzystaniem słynnego powiedzenia, ruchu tanecznego lub dźwięku odnoszą ogromne sukcesy w sieci. Liczby ich odtworzeń można liczyć w grubych tysiącach. Najpopularniejsze virale z TikToka 2023 często przenoszą się do realnego życia i na długo zapadają w pamięci. Każdy nie raz zapewne słyszał już o Stegnie, kadzidle od Artura, one thing about me, w którym opowiadało się swoją życiową historię czy tell Me Without Telling Me. Kreatywność użytkowników nie zna granic. Sprawdziliśmy, co tym razem króluje na popularnej aplikacji.

Zakaz TikToka w Polsce wywołuje zdziwienie. Jest natychmiastowa reakcja!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE