Krystian Ochman wygrywa The Voice of Poland 11. O tym głosie będzie głośno w Europie!

Trenerzy The Voice of Poland
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Finał The Voice of Poland 11 zakończony, a jego zwycięzcą został Krystian Ochman! Na ten moment z upragnieniem czekali wszyscy miłośnicy muzycznego show. Czy zwycięstwo tego uczestnika będzie dla niego furtką do dalszej kariery? Więcej o finale The Voice of Poland 11 i jego zwycięzcy przeczytacie poniżej!

Finał The Voice of Poland 2020 dobiegł końca, a jego zwycięzcą został Krystian Ochman! Choć konkurencja była niebywale wysoka, a w finale znaleźli się sami uzdolnieni artyści najwięcej głosów zebrał właśnie ten uczestnik, który już teraz może śmiało nazywać się zwycięzcą 11. edycji The Voice of Poland. Program w tym roku sam w sobie składał się z wielu fascynujących i trzymających w napięciu emocji, jednak wisienką na torcie był sam finał, który wskazał wygranego. W odcinku ostatecznym wstąpiło czterech finalistów, lecz tylko jeden z nich mógł wygrać program. Wszystkie finałowe występy wzbudzały podziw zarówno wśród widzów, jaki trenerów, jednak to właśnie występ Krystiana Ochmana wywołał największe emocje! 

Krystian Ochman wygrał The Voice of Poland 11 

Krystian Ochman wygrał 11. edycję programu The Voice of Poland 2020! Uczestnik bezkonkurencyjnie zasłużył na wygraną, mimo ogromnej konkurencji. Jego finałowe występy poruszyły serca wszystkich widzów, jak i trenerów. Wygrana The Voice of Poland 11 z pewnością będzie początkiem i furtką do dalszej kariery Krystiana Ochmana.

The Voice of Poland 11 - finał odkryje nowy talent na polskim rynku! [WIDEO]
Najnowsze