Krystian Ochman w żałobie. Zmarła bliska mu osoba

2022-12-07 16:10
Krystian Ochman w żałobie. Zmarła bliska mu osoba
Autor: Akpa Krystian Ochman w żałobie. Zmarła bliska mu osoba

Odeszła Krystyna Ochman, żona światowej sławy tenora - Wiesława Ochmana, a także babcia Krystiana Ochmana. O śmierci kobiety 7 grudnia 2022 roku poinformował Dyrektor wraz z Zespołami Opery Śląskiej. Zmarła 1 grudnia mając 87 lat.

Krystyna Ochman była żoną znanego, polskiego tenora, który robił ogromną karierę na całym świecie - Wiesława Ochmana. Piękna miłość połączyła ich jeszcze za czasów studiów. Poznali się na Akademii Górniczo-Hutniczej. Do tej pory od wielu lat tworzyli małżeństwo. Była również babcią niezwykle uzdolnionego, polskiego artysty - Krystiana Ochmana. Według informacji, kobieta zmarła 1 grudnia w wieku 87 lat. O jej śmierci 7 grudnia poinformował profil Opery Śląskiej na facebooku, z którą kobieta była związana poprzez swojego ukochanego męża. To w tym miejscu zaczynał on swoją karierę muzyczną. Bliscy kobiety są pogrążeni w żałobie.

Muzycy rockowi, którzy odeszli w 2022 roku

Zmarła Krystyna Ochman

Dyrektor wraz z Zespołami Opery Śląskiej poinformowali publicznie o śmierci żony Wiesława Ochmana na facebooku. Przyczyna nie jest znana. W dniu śmierci - 1 grudnia 2022 roku miała ona 87 lat. Pogrzeb Krystyny Ochman odbędzie się już 9 grudnia w Warszawie.

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o śmierci Pani Krystyny Ochman, wyjątkowej osoby, roztaczającej wokół siebie pozytywną aurę. Wspierająca artystów i życzliwa dla wszystkich, których spotykała na swojej drodze. Związana z Operą Śląską za sprawą swojego męża, światowej sławy Artysty Wiesława Ochmana, który swoją karierę zaczynał w bytomskim teatrze. Pani Krystyna wraz z mężem często gościła w Operze Śląskiej i zawsze mogliśmy liczyć na jej ciepło, radę i wsparcie.Szanownemu Mistrzowi, rodzinie oraz bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia i zapewniamy, że sercem oraz myślami jesteśmy z Państwem w tym trudnym czasie.Dyrektor i Zespoły Opery Śląskiej

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze