Krystian Ochman tymi słowami wywoła łzy wzruszenia. Poruszy największych twardzieli!

2021-02-25 8:38
Krystian Ochman tymi słowami wywoła łzy wzruszenia? To poruszy największych twardzieli!
Autor: Wojtek Koziara Krystian Ochman tymi słowami wywoła łzy wzruszenia? To poruszy największych twardzieli!

Krystian Ochman po zwycięstwie The Voice of Poland i sukcesie osiągniętym z hitem Światłocienie wraca z nowym utworem. Nie mamy wątpliwości, że historią opowiedzianą w swojej nadchodzącej piosence poruszy serca największych twardzieli. Poznajcie już teraz szczegóły i wyczekujcie gorącej premiery.

Spis treści

  1. Krystian Ochman - nowa piosenka 2021
  2. Krystian Ochman - piosenki
  3. Krystian Ochman - kim jest?

Krystian Ochman wywoła ciarki na plecach, łzy wzruszenia, ale przede wszystkim roztopi najtwardsze serca? Stanie się tak za sprawą nowego utworu, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Mający amerykańskie korzenie artysta swoją wrażliwość udowodnił walcząc w jedenastej edycji The Voice of Poland, czyli programie, który ostatecznie wygrał. Często mówił o rodzinie, przyjaciołach i ogólnie przekonywał do siebie pojawiając się na scenie muzycznego programu. Ostatnio duża dawka jego wrażliwości płynęła za sprawą debiutanckiej piosenki Światłocienie. Młody muzyk poruszył w niej kwestię smutku, cierpienia i braku nadziei w miłości. Teraz nowa piosenka Krystiana Ochmana jest równie sentymentalna. 

Krystian Ochman nie ma recepty na miłość. Wielkie Tytuły przedpremierowo! [TYLKO U NAS]

Krystian Ochman jako Chris John - początek kariery w Stanach Zjednoczonych

Krystian Ochman - nowa piosenka 2021

Nowa piosenka Krystiana Ochmana nazywa się Wielkie tytuły. Premiera utworu miała miejsce w 25 lutego. Czy za sprawą tytułu artysta wywoła łzy wzruszenia? Już fragment tekstu wzbudzał emocje: - Niezdrowe ambicje w zgliszcza zamieniają każdy plan. Posłuchajcie poniżej całego utworu.

Krystian Ochman - piosenki

Wielkie tytuły, to druga piosenka Krystiana Ochmana, którą ma zamiar zawojować rynek. Fani mają nadzieję, że jest to tym samym druga zapowiedź debiutanckiego albumu zwycięzcy The Voice of Poland. Liczą też, że krążek pojawi się dużo szybciej niż miało to miejsce w przypadku Marcina Sójki, czyli laureata dziewiątej odsłony muzycznego programu. Krystian Ochman z pierwszym singlem odniósł ogromny sukces. Światłocienie w wersji na żywo momentalnie stał się hitem, zbierając miliony wyświetleń w internecie. Nad produkcją muzyki wokalisty czuwa Adam Wiśniewski, który bardziej jest znany, jako Atutowy. 

Sonda
Krystian Ochman i Alicja Szemplińska - wspólnie powinni wystąpić na Eurowizji 2021?
Krystian Ochman tymi słowami wywoła łzy wzruszenia. Poruszy największych twardzieli!
Autor: Universal Music Poland Krystian Ochman tymi słowami wywoła łzy wzruszenia. Poruszy największych twardzieli!

Krystian Ochman - kim jest?

Krystian Ochman to człowiek, na którego warto zwrócić uwagę. Urodził się 19 lipca 1999 roku. Młody wokalista od wielu lat szlifuje swoje tenorskie umiejętności, a wszystkiemu przygląda się dziadek, legendarny tenor, Wiesław Ochman. Wiele osób zastanawia się, skąd u Krystiana amerykański akcent? Otóż rodzice zwycięzcy The Voice of Poland wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. 

Jego droga w The Voice of Poland nie była zbyt łatwa. Krystian Ochman w bitwach wygrał z Weroniką Szymańską, śpiewając megahit Lovely. Następnie występując w nokautach rozkochał widzów wykonując utwór Z tobą chcę oglądać świat, pod którym podpisuje się Zbigniew Wodecki. W czasie pierwszego odcinka wielkiego finału wykonał utwór All by Myself, a w półfinale zaśpiewał cover Sound of Silence. W tym samym półfinale The Voice of Poland 11 zaskoczył wszystkich niezwykle ryzykownym połączniem muzyki klasycznej z hip-hopem. Zdecydował, że tak będzie brzmiał jego pierwszy, solowy singiel, a produkcją zajął się @atutowy. Krystian Ochman w finale o bezpośrednie zwycięstwo walczył z Adamem Kalinowskim. Wygrał i zdobył tytuł najlepszego głosu w Polsce!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze