Krystian Ochman nie ma recepty na miłość. Wielkie Tytuły przedpremierowo! [TYLKO U NAS]

Krystian Ochman nie ma recepty na miłość. Wielkie Tytuły przedpremierowo! [TYLKO U NAS]
Autor: Wojtek Koziara / kadr z teledysku Wielkie Tytuły Krystian Ochman nie ma recepty na miłość. Wielkie Tytuły przedpremierowo! [TYLKO U NAS]

Krystian Ochman, czyli objawienie muzycznego rynku ostatnich miesięcy, powraca z mocnym uderzeniem. Zwycięzca jedenastej odsłony The Voice Of Poland po hicie Światłocienie, postawił na singiel Wielkie tytuły. Jak brzmi nowa piosenka Krystiana Ochmana? Przedpremierowo wraz z fragmentem teledysku możecie ją zobaczyć tylko na ESKA.pl!

Krystian Ochman - piosenka Wielkie tytuły, to jeden z najbardziej emocjonalnych utworów ostatnich miesięcy? Na pewno pojawią się takie komentarze już po usłyszeniu pierwszych sekund. Artysta, tak jak w debiutanckim singlu Światłocienie, porusza kwestię miłości. Przekonuje, że nawet najwięksi uczeni, osoby z najwyższym wykształceniem czy specjalizacją, nie są w stanie do końca zrozumieć miłości. Ludzie znają się na liczbach, bitwach, ale nie są w stanie wygrać z uczuciem. Nowy utwór zwycięzcy jedenastej edycji The Voice of Poland, lada chwila ma swoją premierę. Zanim usłyszycie utwór w radiu oraz zobaczycie teledysk w internecie i muzycznych stacjach telewizyjnych, podrzucamy wam 15-sekundowy fragment mrocznego klipu przedpremierowo. Miłego słuchania i czekajcie na całość!

Krystian Ochman - piosenka WIELKIE TYTUŁY. O czym jest? [TEKST, ZNACZENIE]

Krystian Ochman wrócił z mocnym przekazem! Teledysk Wielkie Tytuły przedpremierowo [TYLKO U NAS]

Krystian Ochman - piosenka Wielkie tytuły

Piosenka Wielkie tytuły od Krystiana Ochmana swoją premierę ma w czwartek, 25 lutego. Utwór pojawi się w muzycznych serwisach streamingowych i już teraz możecie zapisać się do pre-save. Singiel Wielkie tytuły, to druga zapowiedź, debiutanckiego albumu Ochmana, na który czekają wszyscy fani śledzący jego losy w The Voice of Poland. Nad produkcją muzyki wokalisty czuwa Adam Wiśniewski, który bardziej jest znany, jako Atutowy. 

Krystian Ochman tymi słowami wywoła łzy wzruszenia. Poruszy największych twardzieli!

Wielkie tytuły - piosenka Krystiana Ochmana HITEM? Dajcie znać głosując w naszej sondzie:

Krystian Ochman tymi słowami wywoła łzy wzruszenia. Poruszy największych twardzieli!
Autor: Universal Music Poland Krystian Ochman tymi słowami wywoła łzy wzruszenia. Poruszy największych twardzieli!
Najnowsze