Krystian Ochman tak szczery jeszcze nie był! Nowa piosenka Ten sam ja

2021-08-05 11:38
Krystian Ochman tak szczery jeszcze nie był! Nowa piosenka Ten sam ja
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Krystian Ochman tak szczery jeszcze nie był! Nowa piosenka Ten sam ja

Krystian Ochman po sukcesie z hitem Światłocienie, utworem Wielkie tytuły, Wspomnienie oraz Prometeusz, proponuje czwarty oficjalny singiel zapowiadający debiutancki album. Mowa o piosence Ten sam ja, za sprawą której przekonuje, iż sukcesy w ogóle go nie zmieniły. Poznajcie więcej szczegółów i obejrzyjcie teledysk premierowo już teraz.

Ochman prezentuje nowy singiel Ten sam ja. Utwór jest zdecydowanie mocniejszy i bardziej mroczny niż poprzednie single Krystiana. Za bit ponownie odpowiedzialny jest @atutowy, a słownie i muzycznie dołożył swoje trzy grosze Sebastian Morgośz hiphopowego duetu Miętha. Artysta w nowej piosence przekonuje, że nie przeszedł żadnych większych i znaczących przemian życiowych. Jego podejście do życia się nie zmieniło, pomimo tego, że wygrał The Voice of Poland. Śpiewa, że ma tylko jedną twarz, jedną maskę i raczej nigdy nie będzie inaczej. Zdaniem Krystiana, w dzisiejszym świecie ciężko jest ufać drugiej osobie. Ochman ufa tylko swoim oczom. Przekonuje też, że nie ma sensu analizować i zastanawiać się nad czymś, na co nie ma się wpływu.

Krystian Ochman został ostro POBITY? Mamy zdjęcia, które SZOKUJĄ!

Krystian Ochman zmienia się na lepsze? Odpowiada w piosence Ten sam ja

Ochman - piosenka Ten sam ja

Ochman, mimo że jest debiutantem, ma spore grono fanów, dzięki którym osiągnął już ponad 4,2 mln streamów na Spotify i ponad 8,2 mln odtworzeń na YouTube. Warto dodać, że Ochman z poprzednim singlem Prometeusz wystąpi 4 września 2021 roku na koncercie Premiery podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Najnowsze