Krystian Ochman został ostro POBITY? Mamy zdjęcia, które SZOKUJĄ!

2021-08-05 9:37
Krystian Ochman zmienia się na lepsze? Jego MOCNY i MROCZNY przekaz mówi wszystko
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Krystian Ochman zmienia się na lepsze? Jego MOCNY i MROCZNY przekaz mówi wszystko

Krystian Ochman jest jednym z najlepiej zapowiadających się artystów młodego pokolenia. Do tej pory wydał cztery single plus anglojęzyczną wersję utworu Światłocienie. Teraz szykuje się do wydania piątego polskojęzycznego singla Ten sam ja. Tymczasem przed premierą utworu pojawiły się szokujące zdjęcia Krystiana Ochmana! Podrzucamy je, tylko na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Krystian Ochman pobity - ZDJĘCIA
  2. Krystian Ochman - piosenka Ten sam ja

Krystian Ochman pobityZdjęcia, które otrzymaliśmy szokują i wprawiają w osłupienie. Ostrzegamy, że mogą zobaczyć je tylko słuchacze o mocnych nerwach. Na fotografiach widzimy zwycięzcę The Voice of Poland z obitą twarzą, krwią przy nosie i zakrwawionej koszulce. Artysta zrobił sobie również zdjęcie przed lusterkiem i wyraźnie widać, że jest zamartwiony sytuacją. Krystian Ochman naprawdę został pobity? Od razu jednak uspokajamy informując, że artyście nic nie jest. To jedynie charakteryzacja stworzona z myślą o najnowszym klipie. Zanim zobaczycie zdjęcia, wcześniej obejrzyjcie kilkunastosekundową zapowiedź wideo teledysku utworu Ten sam ja.

Krystian Ochman zmienia się na lepsze? Jego MOCNY i MROCZNY przekaz mówi wszystko

Krystian Ochman zmienia się na lepsze? Odpowiada w piosence Ten sam ja

Krystian Ochman pobity - ZDJĘCIA

Krystian Ochman pobity, ale na szczęście tylko metaforycznie przez niepewność, cierpienie i ciekawość innych ludzi. Artysta w nowej piosence pt. Ten sam ja, przekonuje, że nie przeszedł żadnych większych, znaczących przemian życiowych. Jego podejście do życia w ogóle się nie zmieniło, pomimo tego, że odniósł sukces. Jednocześnie sam na co dzień zmaga się z trudnymi sytuacjami, które powodują u niego rany. Śpiewa, że ma tylko jedną twarz, jedną maskę i raczej nigdy nie będzie inaczej. Zdaniem artysty, w dzisiejszym świecie ciężko jest ufać drugiej osobie. Ochman ufa tylko swoim oczom. Przekonuje też, że nie ma sensu analizować i zastanawiać się nad czymś, na co nie ma się wpływu. 

Zobaczcie szokujące zdjęcia z teledysku piosenki Ten sam ja [18+]

Krystian Ochman został POBITY? Mamy zdjęcia, które SZOKUJĄ!
Autor: Universal Music Poland
Krystian Ochman został POBITY? Mamy zdjęcia, które SZOKUJĄ!
Autor: Universal Music Poland

Krystian Ochman - piosenka Ten sam ja

Ten sam ja, to tytuł nowej piosenki Krystiana Ochmana. Zwycięzca The Voice of Poland 11 zapowiada utworem swoją debiutancką płytę, która pojawi się już niebawem. Wcześniej wydawnictwo zapowiadały kawałki: Światłocienie, Wielkie tytuły, Wspomnienie oraz Prometeusz. Nie przegapcie następnego singla i koniecznie ustawcie przypomnienie.

Najnowsze