Krystian Ochman rapuje dobrze niczym Kizo. Ta piosenka może być hitem!

2022-05-29 14:49
Krystian Ochman
Autor: Piotr Porębski / Universal Music Poland

Krystian Ochman dopiero wrócił z Eurowizji, ale nie zwalnia jednak tempa. Przygotowuje nowy repertuar, który ukaże się już wkrótce. Na swoim koncie na Instagramie pochwalił się fragmentem jednego z utworów. Ochman w nim rapuje niczym najlepsi polscy hip-hopowcy! Okazuje się, że dobry jest nie tylko w emocjonalnych balladach.

Krystian Ochman niedawno pokazał się całej Europie i odniósł sukces. Zajął 12. miejsce, co jest piątym najlepszym wynikiem w historii polskich startów. Widzom i jurorom z 39 państw zaprezentował swój niesamowity głos. Ballada River zachwyciła wielu, a jeszcze bardziej zachwyciło bezbłędne wykonanie. Kiedy ktoś zastanawia się nad przyszłymi piosenkami Krystiana Ochmana, z pewnością większość spodziewa się kolejnych dramatycznych ballad. Nic bardziej mylnego. Zwycięzca The Voice of Poland lubi także inne rytmy. Mało kto wie, że młody artysta świetnie rapuje. I takich motywów nie zabraknie w jego nowych piosenkach.

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman jako nastolatek pisał TAKIE rzeczy! Fani znaleźli jego dawnego Twittera

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Krystian Ochman rapuje w nowej piosence

Na swoim koncie na Instagramie Krystian Ochman opublikował nagranie, na którym śpiewa fragment jednej z nowych piosenek. To zupełnie nowa odsłona artysty. Zapomnijmy o smutnych balladach i przygotujmy się na dawkę rapu od Ochmana. Ta piosenka może być hitem! Wideo zamieszczamy poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze