Krystian Ochman porwał widzów śpiewając w Izraelu! Problemy z mikrofonem mu nie przeszkodziły!

2022-05-07 10:52
Krystian Ochman w Izraelu
Autor: Facebook.com/Israel Calling

Krystian Ochman przygotowuje się już do Eurowizji 2022. Z tego powodu wyruszył w międzynarodową trasę koncertową. Teraz odwiedził Tel Awiw, słynne miasto w Izraelu, gdzie wystąpił na specjalnej imprezie dla uczestników konkursu. Jego występ zachwycił publiczność i internautów. Nie przeszkodziły nawet problemy techniczne.

Krystian Ochman rozpoczął trasę koncertowej w ramach promocji przed Eurowizją 2022. Niedawno odwiedził Londyn, gdzie wystąpił na imprezie eurowizyjnego portalu Wiwibloggs. Jego wykonanie piosenki River zachwyciło nie tylko publiczność na miejscu. Na tym jednak nie skończyła się jego międzynarodowa przygoda. 7 kwietnia pojawił się w Tel Awiwie, gdzie wystąpił na imprezie Israel Calling. Oprócz niego wystąpiło ponad 20 innych uczestników tegorocznej Eurowizji, ale to ponownie Polak został najbardziej wyróżniony przez internautów. Fani konkursu cały czas są pod wrażeniem jego niesamowitych zdolności wokalnych.

ZOBACZ TAKŻE: Conchita Wurst skomentowała występ Krystiana Ochmana. Jaka była jej reakcja?

Cleo ocenia szanse Ochmana na Eurowizji

Krystian Ochman zachwycił w Izraelu

Krystian Ochman ma za sobą udany występ w Izraelu, co potwierdzają komentarze. Wiele osób uważa, że polski reprezentant ma najlepszy głos spośród wszystkich uczestników tegorocznej Eurowizji. Warto zaznaczyć, że Krystian podczas występu miał małe problemy z mikrofonem, jednak prawie nikt tego nie zauważył. Występ można obejrzeć poniżej:

Sonda
Czy Krystian Ochman wygra Eurowizję 2022?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców potwierdziła, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze