Conchita Wurst i Ochman

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Polska; WBF

Conchita Wurst skomentowała występ Krystiana Ochmana. Jaka była jej reakcja?

2022-04-07 11:15

Conchita Wurst to jedna z najbardziej ikonicznych zwyciężczyń Eurowizji. W 2014 jej wygraną komentował cały świat, a teraz ona postanowiła skomentować występ Krystiana Ochmana. Reprezentant Polski wystąpił na koncercie w Londynie i zaśpiewał swoją eurowizyjną piosenkę River. Jak Conchita oceniła wykonanie?

Krystian Ochman rozpoczął międzynarodową trasę koncertowej w ramach promocji przed Eurowizją 2022. Jako pierwsze miasto odwiedził Londyn, gdzie wystąpił na imprezie eurowizyjnego portalu Wiwibloggs. Jego wykonanie piosenki River zachwyciło nie tylko publiczność na miejscu, ale także internautów. Pod nagraniem występu posypało się mnóstwo pochlebnych komentarzy. Niektórzy zaczęli uważać Polskę za czarnego konia tegorocznego konkursu. Można to dostrzec także w notowaniach, ponieważ nasz kraj awansował z szóstego miejsca na piąte. Występ Ochmana postanowiła skomentować także Conchita Wurst. Czy austriacka gwiazda dołączyła do zachwytów internautów?

ZOBACZ TAKŻE: Ochman zaśpiewał River w Londynie. Brytyjscy fani Eurowizji OSZOŁOMIENI jego talentem

Krystian Ochman oddał hołd walczącym w Ukrainie. Zadedykował im River

Conchita Wurst o występie Ochmana

Występ Krystiana Ochmana opublikowano na Instagramie portalu Wiwibloggs. Zauważyła je Conchita Wurst. To jedyny występ, który postanowiła skomentować. Co napisała? - Oh wow - oceniła gwiazda. Czy pochwała od zwyciężczyni Eurowizji 2014 przyniesie Polsce szczęście? Na wynik musimy poczekać do maja.

Conchita Wurst - komentarz pod występem Ochmana

i

Autor: Instagram.com/wiwibloggs; screen
Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców potwierdziła, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE