Krystian Ochman - Mickiewicz naszych czasów WZRUSZYŁ fanów. Tego się nie spodziewał!

2021-02-26 10:36
Krystian Ochman wzrusza i powoduje ciarki. Tego jednak się nie spodziewał!
Autor: Wojtek Koziara Krystian Ochman wzrusza i powoduje ciarki. Tego jednak się nie spodziewał!

Krystian Ochman ma za sobą intensywny czas w studio nagraniowym. Zwycięzca The Voice of Poland po sukcesie z hitem Światłocienie powrócił z utworem Wielkie tytuły, który jak piszą fani: od pierwszych dźwięków wywołuje ogromne emocje. Młody artysta mógł się spodziewać, że jego utwór spodoba się internautom, jednak z pewnością jednej rzeczy nie przewidział.

Krystian Ochman od kilku miesięcy powoduje łzy wzruszenia, dumę, radość, a także ciarki na całym ciele. Wszystko zaczęło się w The Voice of Poland, gdzie z ogromną pasją wykonał takie hity, jak Beneath Your Beautiful, Lovely, Z tobą chcę oglądać świat, czy chociażby Frozen. Ochman sprawił ogromną niespodziankę, gdy ujawnił, że jego debiutancki utwór Światłocienie powstał we współpracy z hip-hopowym producentem, znanym jako Atutowy. Szybko okazało się, że operowy śpiew z tłustym bitem tworzy doskonałe połączenie. Artysta poszedł za ciosem i zdecydował, że jego drugi singiel będzie w podobnym stylu. Wielkie tytuły, to przejmująca opowieść o tym, że dosłownie nikt nie ma recepty na miłość. Nie mieliśmy wątpliwości, że Krystian Ochman tymi słowami wywoła łzy wzruszenia. Najwięcej pojawiło się ich na oficjalnym instagramowym profilu artysty, ale również pod teledyskiem na YouTube.

Krystian Ochman jako Chris John - początek kariery w Stanach Zjednoczonych

Krystian Ochman - piosenka Wielkie tytuły

Krystian Ochman wiedział, że piosenka Wielkie tytuły, za sprawą tekstu, poruszy wiele osób. Nie spodziewał się jednak, że odzew będzie tak duży. W 22 godziny po premierze teledysku pojawiło się ponad 1000 komentarzy wzruszonych słuchaczy. Jeszcze większe zaskoczenie artysty było wtedy, gdy numer po tym samym czasie od premiery znajdował się na 4. miejscu Karty Na Czasie najpopularniejszego serwisu wideo świata.

Pojawiły się opinie, że Krystian Ochman, to Adam Mickiewicz naszych czasów. Fani są pod wrażeniem poetyckiego tekstu, który powstał we współpracy z Tomaszem Kulikiem. Pojawiły się komentarze:

- Ta piosenka to sztos. Krystian, ty cholero, serio jesteś dobry w te klocki.

Brawo! Nie zawiodłam się. Głęboki tekst, mistrzowski śpiew. Jesteś zjawiskiem na polskim rynku muzycznym. Nagrywaj dalej bo z każdym twoim utworem chce się więcej Ciebie słuchać. Do dzieła!

- Nigdy nie sądziłam, że zakocham się w operowym głosie, ale to co Ty robisz z muzyką to jest kosmos! Twój operowy wokal w takiej wersji to obłęd. Sprawiasz, że za każdym razem słuchając Cię mam dreszcze. Widać, że jesteś wrażliwym mężczyzną, co jeszcze bardziej wzbogaca emocjonalnie treści, które tworzysz. Od momentu usłyszenia Cię w programie The Voice jesteś moim ulubionym artystą. Twój wokal mnie wzrusza, a Twoje utwory trafiają prosto w moje serce. Dziękuję Ci, że jesteś i tworzysz dla nas coś tak wspaniałego.

- Omg ta piosenka jest taka cudowna . Bardzo emocjonalna piosenka. Normalnie się wzruszyłam, gdy tego posłuchałam. A teledysk jest cudowny. Czuję normalnie, że to będzie hit. Jesteś niesamowitym wokalistą.

- Już wysłuchane na Spoti i powiem tyle: kosmos. To jest takie dobre! Super, że vibe podobny do "Światłocieni". Oby tak dalej.

- Za Norwidem "Cóż wiesz o pięknem? Kształtem jest miłości". Gratulacje! POEZJA Piękne.

- Takiego Artysty było nam potrzeba. Twórz, śpiewaj, bo to co robisz jest piękne 

To tylko część komentarzy. Jeszcze więcej pozytywnych słów znajdziecie właśnie w komentarzach pod teledyskiem. 

Krystian Ochman - piosenka WIELKIE TYTUŁY. O czym jest? [TEKST, ZNACZENIE]

Sonda
Krystian Ochman - piosenka Wielkie tytuły HITEM?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze