Krystian Ochman i Matteo Bocelli zaśpiewali razem, gdy nikt nie patrzył!

i

Autor: screen z filmu na TikToku: https://www.tiktok.com/@ochmankrystian/ Krystian Ochman i Matteo Bocelli zaśpiewali razem, gdy nikt nie patrzył!

Krystian Ochman i Matteo Bocelli zaśpiewali razem, gdy nikt nie patrzył!

2021-12-11 12:43

Krystian Ochman i Matteo Bocelli, czyli dwa potężne głosy, w jednym utworze! Tenorzy postanowili połączyć siły, czy wywołali ekscytację wśród fanów. Jak brzmią w duecie? Przekonajcie się oglądając i słuchając występu już teraz.

Krystian Ochman i Matteo Bocelli zasługują na wielką uwagę za każdym razem, gdy pojawiają się na scenie. Co ich łączy? Miłość do śpiewania, poczucie humoru, ale również to, że odziedziczyli po swoich bliskich wyjątkowe głosy. Z jednej strony artysta, którego dziadek jest cenionym tenorem na świecie, a z drugiej strony włoski śpiewak, którego ojciec wielokrotnie okrzyknięty został najlepszym tenorem w historii. Teraz młode pokolenie z rodziny Ochman i Bocelli połączyli siły. Efekty wywołujące ciarki na plecach możecie zobaczyć i ocenić poniżej.

Krystian Ochman - wiek, wzrost, wnuk, dziadek, rodzice, dziewczyna, piosenka, ciekawostki

Krystian Ochman za kulisami The Voice of Poland

Krystian Ochman i Matteo Bocelli - piosenka

Krystian Ochman i Matteo Bocelli spotkali się ze sobą przy okazji finałowego odcinka dwunastej edycji The Voice of Poland. Obaj solowo wykonali swoje ostatnie single, choć nie brakowało opinii, że panowie powinni na scenie pojawić się razem. Tak się jednak nie stało, ale młodzi tenorzy, gdy nikt z publiczności nie widział, spotkali się w garderobie. Usiedli i wykonali utwór Solo, z repertuaru Matteo. 

Filmik ze wspólnego wykonania pojawił się na profilu Krystiana Ochmana w platformie TikTok. Momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, oczarowanych tym duetem:

  • Chciałam usłyszeć Twój duet z Bocelli i jest - napisała Magda;
  • Ślicznie - określiła Gosia;
  • Marzy mi się wasza wspólna piosenka - ujawniła Emily.

A Wy chcielibyście usłyszeć wspólną piosenkę Krystiana i Matteo? Dajcie znać w sondzie poniżej:

Sonda
Krystian Ochman i Matteo Bocelli - powinni nagrać wspólną piosenkę?