Krystian Ochman i jego miłosne Wspomnienie. Refren utworu przedpremierowo [TYLKO U NAS]

Krystian Ochman i jego miłosne Wspomnienie. Refren utworu przedpremierowo [TYLKO U NAS]
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Krystian Ochman i jego miłosne Wspomnienie. Refren utworu przedpremierowo [TYLKO U NAS]

Krystian Ochman nie przestaje zadziwiać i udowadniać, że jest jednym z najbardziej utalentowanych wykonawców młodego pokolenia. Ten zaledwie 21-letni wokalista może pochwalić się sporą ilością sukcesów, ale również wizytówką artysty jest rzesza fanów śledząca jego media społecznościowa. Wierni słuchacze mogą już teraz poznać przedpremierowo, tylko na ESKA.pl, utwór i fragment teledysku Wspomnienie.

Krystian Ochman jest jednym z największych odkryć w całej historii muzycznego programu The Voice of Poland. Zwycięzca jedenastej edycji programu udowadnia to z każdym następnym singlem zapowiadającym debiutancki album. Po sukcesie z hitem Światłocienie, sentymentalnym Wielkie tytuły, przyszedł czas na trzeci solowy utwór, który jako pierwsi poznają czytelnicy ESKA.pl. Mowa o piosence Wspomnienie, która jak już świadczy tytuł, jest swoistym przywołaniem wydarzeń z przeszłości, a wręcz rozliczeniem z dawną miłością. Obok Ochmana, pod utworem podpisują się jeszcze: Tomasz Kulik i Atutowy.

Krystian Ochman - TEKST piosenki Wspomnienie. O czym śpiewa Ochman?

Krystian Ochman w ostatnim czasie dzieli się z fanami wspomnieniami sprzed kilkunastu lat. Wrzuca na InstaStories zdjęcia z dzieciństwa i pokazuje, jak spędzał czas z rodzeństwem, dziadkami, rodzicami i przyjaciółmi.

Krystian Ochman dzieli się swoim wspomnieniem! Nowa piosenka przedpremierowo

Krystian Ochman - piosenka Wspomnienie

Krystian Ochman po dwóch świetnie przyjętych singlach Światłocienie (ponad 2,4 mln streamów na Spotify, ponad 4 mln wyświetleń na YouTube) i Wielkie tytuły (#1 miejsce na karcie na czasie YouTube, ponad 1,7mln wyświetleń oraz ponad 600 tyś.streamów na Spotify - Ochman prezentuje trzeci singiel Wspomnienie. Do piosenki powstał teledysk, w którym Krystian w tajemniczy sposób przekazuje tytułowe „Wspomnienie” grającej w nim modelce, Karolinie Kopyrskiej.

Najnowsze