Krystian Ochman - mocny WYSTĘP w walce o Eurowizję. River na żywo POWALA na kolana!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: KRYSTIAN OCHMAN przed preselekcjami do EUROWIZJI 2022 / YouTube.com/ Bądźmy Razem. TVP Krystian Ochman - mocny WYSTĘP w walce o Eurowizję. River na żywo POWALA na kolana!

Krystian Ochman - mocny WYSTĘP w walce o Eurowizję. River na żywo POWALA na kolana!

2022-02-20 12:00

Występ Krystiana Ochmana w preselekcjach Eurowizja 2022 to prawdziwa muzyczna uczta. Artysta zaserwował widzom niesamowitą podróż po emocjach, a przy tym wszystkim prezentując wysoki poziom. Jak wyglądał występ Ochmana? Jeśli z jakiegoś powodu go przegapiliście, to koniecznie nadróbcie zaległości już teraz!

Spis treści

  1. Krystian Ochman - występ River na żywo
  2. Krystian Ochman - kim jest?

Krystian Ochman - występ w preselekcjach Eurowizja 2022 robi wrażenie! Internauci od razu stwierdzili, że River na żywo powala na kolana, wywołując przy tym duże wzruszenie! Choć nie jest tajemnicą iż Ochman przyzwyczaił do znakomitych, pełnych emocji występów. Brał udział w jedenastej odsłonie The Voice of Poland, gdzie wielokrotnie trenerzy oklaskiwali jego występy na stojąco, a w ich oczach pojawiły się łzy wzruszenia. Występ Ochmana w preselekcjach Eurowizja 2022 tylko dowodzi temu, że mamy do czynienia z talentem na światową skalę. Zagraniczni widzowie już oceniają i są pod ogromnym wrażeniem. Jeśli przegapiliście, to koniecznie nadróbcie zaległości.

Krystian Ochman - Eurowizja 2022 jest dla niego! Piosenką River i GŁOSEM zdobędzie serca

River - tak powstawał teledysk Krystiana Ochmana! Byliśmy na planie [TYLKO U NAS]

Krystian Ochman - występ River na żywo

Występ Krystian Ochmana na żywo to prawdziwa muzyczna podróż po emocjach. Od wzruszenia, po nadzieję i wiarę w lepszą przyszłość. Ochman na scenie w Telewizji Polskiej wystąpił w towarzystwie innych muzyków. Pojawił się człowiek grający na fortepianie, osoba uderzająca w bęben, mężczyzna grający na perkusji i dwie kobiety grające na skrzypcach. Fani obawiali się, że Krystian zrezygnuje ze swojej głównej broni wokalnej, czyli falsetów. Tymczasem znów za ich sprawą wywołał gęsią skórkę! 

Ochman otrzymał 51 procent głosów. Jego główna rywalka w walce o bilet do Turynu 39 procent. 

Krystian Ochman - kim jest?

Krystian Ochman jest zwycięzcą 11. edycji The Voice of Poland oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Z utworem Prometeusz wygrał 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w koncercie Premier oraz jako pierwszy polski wokalista wziął udział w The Circle Sessions, gdzie zaprezentował na żywo dwa utwory Lights In The Dark oraz Ten sam ja. Ochman na swoim koncie ma złotą płytę za singiel Światłocienie, jego debiutancki album trafił na szczyt listy przedsprzedaży oraz zadebiutował na 6. miejscu OLiS. Dodatkowo artysta został nominowany do Odkryć Empiku 2021 w kategorii Muzyka za płytę Ochman.