Programy TV

"Królowe życia". Tak kiedyś wyglądał Patryk Borowiak! Nie uwierzysz, jak się zmienił!

Patryk Borowiak to jeden z bohaterów serialu TTV "Królowe Życia". U boku swojej żony, Izabeli Macudzińskiej- Borowiak, pokazał swoje luksusowe życie w Poznaniu. Choć nowe odcinki już nie powstają, Patryk wciąż jest gwiazdą. Co o nim wiadomo? Odszukaliśmy jego stare zdjęcia!

Spis treści

  1. Patryk Borowiak z serialu "Królowe życia"
  2. Patryk Borowiak - co jeszcze o nim wiadomo? 
  3. Jak zmieniał się Patryk Borowiak? 

Królowe życia to serial, który przez dwanaście sezonów gościł na antenie Telewizji TTV. Pokazujący luksusowe życie osób kochających przepych program przypadł do gustu widzom. Choć w 2022 roku stacja zakończyła nagrywanie nowych odcinków, bohaterowie "Królowych życia" nadal cieszą się dużą rozpoznawalnością. 

Do najbardziej znanych uczestników należą m.in.:

  • Dagmara Kaźmierska,
  • Katarzyna „Laluna” Alexander,
  • Izabela Macudzińska- Borowiak, 
  • Sylwia Peretti. 

Czytaj także: "Królowe życia". Izabela Macudzińska- Borowiak i jej metamorfoza

Patryk Borowiak z serialu "Królowe życia"

W kolejnych odcinkach Królowych życia" widzowie poznawali codzienne życie bohaterek i bohaterów. Izabeli Macudzińskiej- Borowiak na planie towarzyszył jej wieloletni partner, a później mąż, Patryk Borowiak. 

Iza to bizneswoman z krwi i kości, która prowadzi w Poznaniu butik z ubraniami. "Królowa" nie ukrywa, że kocha modę, a wiele ubrań, które sprzedaje, projektuje sama. 

A czym zajmuje się jej mąż, Patryk? Otóż mężczyzna, podobnie jak żona jest przedsiębiorcą w branży odzieżowej. Para wspólnie prowadzi firmę, która sprzedaje luksusowe ubrania stacjonarnie oraz online. Jak informują na oficjalnej stronie sklepu, swetry, sukienki czy spodnie ich marki wybierają również kobiety z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Rosji czy Stanów Zjednoczonych. 

Zarówno Izabela jak i Patryk często pojawiają się na stronie sklepu w roli modeli. 

Patryk Borowiak - co jeszcze o nim wiadomo? 

Gwiazdor serialu TTV, który zyskał dużą sympatię widzów ma dziś 42 lata. Z Izabelą Macudzińską związany jest od około dwudziestu lat. Małżeństwo ma nastoletnią córkę Elizę, która pomimo swojego młodego wieku, podobnie jak rodzice, zgromadziła już spore grono fanów w mediach społecznościowych. 

Izabela i Patryk Borowiak na ślub zdecydowali się dopiero w 2019 roku, a uroczystość była nagrywana przez kamery TTV. 

Po "Królowych życia" Patryk wziął udział także w innych programach TTV, m.in. "99 – gra o wszystko. VIP" czy "Diabelnie boskie". 

Jak zmieniał się Patryk Borowiak? 

Do gwiazdora TTV wzdycha wiele fanek. Mąż Izabeli Macudzińskiej- Borowiak wyróżnia się wysportowaną i muskularną sylwetką, której może mu pozazdrościć niejeden facet! 

Przez lata Patryk Borowiak mocno się jednak zmienił. Na Facebooku odszukliśmy jego zdjęcie sprzed ponad dziesięciu lat. Mężczyzna już wtedy mógł się pochwalić sporymi mięśniami! 

Zobacz w galerii prywatne zdjęcia Patryka Borowiaka z "Królowych życia". 

Królowe życia po programie – co robią dziś
Listen on Spreaker.