Reality show

"Królowe życia". Izabela Macudzińska- Borowiak i jej metamorfoza. Była gwiazdą serialu TTV, dziś podbija Instagram!

Izabela Macudzińska zdobyła popularność jako jedna z bohaterek serialu TTV "Królowe życia". Zdradziła w nim wiele szczegółów ze swojego prywatnego życia, a nawet... wzięła ślub z ukochanym Patrykiem. "Królowa" mocno zmieniała się podczas trwania oraz już po zakończeniu programu. Jak dziś wygląda Iza i jej luksusowe życie?

Spis treści

  1. Gwiazdy programu "Królowe życia" 
  2. Iza Macudzińska - Borowiak z "Królowych życia" 
  3. Metamorfoza Izy z programu "Królowe życia"
  4. Izabela Macudzińska- Borowiak na Instagramie 

Gwiazdy programu "Królowe życia" 

Bohaterowie jednego z najpopularniejszych seriali TTV Królowe życia to osoby, które kochają przepych i luksus. Na ekranie wielokrotnie pokazywali widzom, jak wygląda ich codzienność i dobra, na które wielu ludzi nie może sobie pozwolić. Choć telenowela, która doczekała się 12 sezonów i blisko 300 odcinków, dobiegła końca w 2022 roku, jej gwiazdy nadal cieszą się dużą rozpoznawalnością. Do najpopularniejszych bohaterów "Królowych życia" należeli m.in.:

  • Dagmara Kaźmierska,
  • Rafał Grabias i Gabriel Seweryn,
  • Izabela Macudzińska,
  • Katarzyna „Laluna” Alexander
  • Sylwia Peretti.

Iza Macudzińska - Borowiak z "Królowych życia" 

Izabela Macudzińska szturmem podbiła serca widzów serialu "Królowe życia". Pochodząca z Poznania bizneswoman prowadzi sklep odzieżowy i, jak wielokrotnie przyznała na antenie TTV, kocha wszystko, co związane z modą. Zdecydowana większość ubrań, które sprzedaje, projektuje sama. 

Celebrytka od blisko 20. lat tworzy związek z Patrykiem Borowiakiem, który towarzyszył jej na planie "Królowych życia". Para wychowuje razem nastoletnią córkę Elizę. Iza i Patryk zdecydowali się na ślub dopiero w 2019 roku, a uroczystość odbyła się przed kamerami. Widowie byli także świadkami przygotowań do ceremonii i... licznych stresujących sytuacji w życiu przyszłej młodej pary. Iza dała się poznać fanom jako kochająca żona i mama. 

Metamorfoza Izy z programu "Królowe życia"

Izabela Macudzińska- Borowiak wielokrotnie zaskakiwała fanów zmianami w swoim wyglądzie. Te dotyczyły głównie fryzury oraz sylwetki. Celebrytka, mimo swoich problemów z tarczycą, schudła blisko 20 kilogramów. Fani nie szczędzą jej komplementów, chwaląc za fantastyczny wygląd i wielką wytrwałość. Schudnięcie jest efektem specjalnej diety i ćwiczeń fizycznych. 

Gwiazda "Królowych życia" nigdy nie ukrywała, że nie stroni od medycyny estetycznej i co jakiś czas poddaje się różnym zabiegom. 

Czytaj także: Jacek z "Królowych życia" gwiazdą teledysku disco polo

Izabela Macudzińska- Borowiak na Instagramie 

Iza i Patryk prowadzą luksusowe życie. Mogą pozwolić sobie m.in. na drogie samochody czy zagraniczne wojaże. Udział w telewizyjnym programie bez wątpienia przyniósł Izie dużą popularność. Choć telewizja nie zdecydowała się na kontynuowanie "Królowych życia", bohaterka programu nadal może prezentować swoje życie, wykorzystując do tego Internet. Jej konto na Instagramie obserwuje już blisko 560 tysięcy osób! 

Zobacz w galerii, jak zmieniła się Iza z "Królowych życia"